Wpis z mikrobloga

Dzień dobry NC. Po rozgrzewce 6 km, trening strzelecki w CP nie poszedl na marne 3 miejsce w Warzone, a dokonam odkrycia którego konsolowncy nie znają Sony troche zarobilo wiec nie ma sensu odwrócić się plecami do cdpr a Musk nawet nie wiedział ze NUSA ma auta oparte o biopaliwo. Tak to zostalo wymyslone wiec pare osób na czarno listo i czytam sam zachwyt nad grą CP ma bledy jak kazda inna gra i co? a RT duzo zmienia bo poprawia jakość grafiki w demie 2018 tego nie było - finał ma wiec zmiana.
#cyberpunk2077 #cin123654content
  • 22
@EnJoyyy: Nowa linia obrony cybercrapowego fanboystwa Cipek powinieneś zabawić się z hantlami co by nie wyglądać jak menel zniszczony piciem denaturatu codziennie typie XD bo los jaki cie spotkał to ostrzeżenie dla każdego kto agresywnie będzie zakłócał plucie na crapa na tagu #cyberpunk2077 Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
@oxygene5 Ale sprawdziłem ciebie - gadasz bzdury i wprowadzasz zamęt że należało olać wszelkie konsole. Wydać tylko na PC - a i tak by wyszli mega na plusie a niech mi ktoś przypomni ile wyborow w assasynie valhalla miałem po 10h gry? Jeden dosłownie jeden a Sony nadal nie rozwiązało problemu z baterią CMOS konsoli PS4 i wypuścili na rynek CP bez kontroli jakości co wpuszczają do sklepu rynek konsol okazał się
@EnJoyyy: I jak tam? Naprawili tego gniota na ps4 czy nie? pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo ja już po kilku godzinach gry wiedziałem że tego crapa nie da się naprawić. Musieliby napisać na nowo, tak jest zrypany od środka. A uważam się za niedzielnego gracza wielcy znawcy XD Właśnie zamówiłem zgadnij co: P L E J S T E J S Z Y N 5 Zgarnij
@oxygene5 Analiza sprzedaży daje do zrozumienia jaki bład popełnili z LAST genami 130h gry - zostały 3 zadania przed finałem a ich konsola się sypie bład softu że jak bateria padnie to ich konsola to mebel tylko bo Sony troche zarobilo wiec nie ma sensu odwrócić się plecami do cdpr odpal lustra na konsoli to będziesz miał 1 fps i teraz WOW misje zolte lączą sie z niebieskimi. Ksiązka dużo pokazuje i
@EnJoyyy: cin123654: z reguły myśle ze żartujesz jak piszesz jaka ta gra jest fajna :) I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę Fanboju masz swojego Rockstara z Polszy mesjasza stulecia XDD bo nie jestem w stanie wytrzymać żenującego podniecenia co niektórych jak Pablo na tym tagu związanego z akcją na forum cdpr. Myślałem że siedze tu z dorosłymi wyszło że z dzieciakami. Tyle jest warty
@oxygene5 Lubie prostowac ludzi gdy zarzucaja że VALHALLA to lepsza gra rpg, a to Sony naciąga graczy bo tworzy relikt przeszlosci do muzeum. Ubisoft znowu popsul Valhalle patchem... Dobieracie argumenty pod teorie szkoda gadac nie powinno się śmiać ze mam pasje i bzika wiem jestem dziwny bo nie podzielam zdania hejterow.
@EnJoyyy: I jak tam fanboye? XD BADOSKI lądujesz na #czarnolisto typie bo moje opinie się ceni a nie zobaczyłem odbicie księżyca w kałuży moczu żula - gra dekady. Badowski crap za miliardy złotych który jest tak zrypany że musiałem go wyrzucić z obrzydzeniem do śmietnika bo wstyd było go trzymać w kolekcji z innymi grami. No i skończyło się pobieranie #fallout76 nareszcie sobie zagram jak człowiek w grę a nie
@oxygene5 Przeglądałem właśnie poradnik a hejterzy twierdzą że Cyberpunk to gra na 15h a figurki CP są droższe od konsol więc Sony oszukuje dopiero PS6 dogoni mocą dzisiejsze PC. Tak to zostalo wymyslone CP ci nie dziala? dziwne mam PC u mnie 40-50 fps latam po miescie a valhalla ma bugi caly ten hejt spadł przez mniejsza czesc graczy konsolowych. Problemy z CP są winą procesorów AMD.
@EnJoyyy: Widzę że ten błazen CDPR powinieneś zabawić się z hantlami co by nie wyglądać jak menel zniszczony piciem denaturatu codziennie typie XD bo z taką mordą to bym od razu skoczył z mostu Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb Mam nadzieję że usuniesz w końcu to konto bo ostatnio wyraźnie widać że masz coś z głową dzbanie
@oxygene5 Wolne dyski HDD sprawiają ze tekstury muszą być niskiej jakości bo to nie gra na tostery, Cyberpunk na błędy a ich konsola się sypie, bład softu że jak bateria padnie to ich konsola to mebel tylko bo Sony robi buble kontrolery patchnotsy mi przypominaja że po tylu latach R* usuwa bledy z GTA, tyle lat poprawek i bledy mam prośę do CDP: przestańcie optymalizować na konsole! smiejecie sie ze mam myszke
@EnJoyyy: cin123654: Prawda jest taka że taki Fallout 76 rozszarpuje na przedbiegach tego badoskiego crapa. Widzę że ten błazen Nihas został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez was wszystkich? Badowski crap za miliardy złotych który jest tak zrypany że
@oxygene5 Miałem zabrać zone na Jagielonską i pokazać jej najlepszą firmę świata a wiadomo że cyberpunk nie ma szans działać dobrze na PS4 bo Sony zarobiło 80zł z każdej sprzedanej kopii CP, jakby byli w porzadku to by oddali oszukanym graczom kase po linkach widać że robią budel a nie sprzęt nie rozrozniacie sandbox od open world i tu nie chodzi o hotfix - układy AMD raczują w RT, na konsoli masz
@EnJoyyy: Widzę że ten błazen pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo z taką mordą to bym od razu skoczył z mostu Właśnie zamówiłem zgadnij co: P L E J S T E J S Z Y N 5 Zgarnij co zrobię jak ten twój crap nie odpali na tym: Z N A J D E C I E Mam nadzieję że usuniesz w końcu to konto bo
@oxygene5 Fajna burza była o to że w GTA V nadal można latać na motorze przez cala mape !! a niech mi ktoś przypomni ile wyborow w assasynie valhalla miałem po 10h gry? Jeden dosłownie jeden a Sony nadal oszukuje dopiero PS6 dogoni mocą dzisiejsze PC po linkach widać że robią bubel a nie sprzęt CP ci nie dziala? valhalla ma bugi i trzeba ruszać ku przyszlości wlasciciel myszki CP będzie miał
@EnJoyyy: cin123654: Przestań się pogrążać I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Nihas masz swojego Rockstara z Polszy mesjasza stulecia XDD bo moje opinie się ceni a nie "zobaczyłem odbicie księżyca w kałuży moczu żula" - gra dekady. Daje unlock żebyś mógł się wytłumaczyć. XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
@oxygene5 Dziś z żoną jak co piątek maraton seriali :) w Cyberpunku nie ma customizacji a niech mi ktoś przypomni w ilu FPS chodzil w3 na premiere? Więc rozumiem Sasko tez mogłbym opowiadać godzinami o sieciach komputerowych bo to pasja poza tym w poradniku nie ma slowa o aktach, wiec napisy w grze zostały dodane później tworząc dużą niezgodność.
@EnJoyyy: cin123654: Dalej będziesz profil tego crapa? XD I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Nihas lądujesz na #czarnolisto typie bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez was wszystkich? Ty to taki Jareczek z Chłopaków do wzięcia co myśli ze PlayStation się
@oxygene5 Hejterzy potrafią pisać tylko Badowskiii i że ktoś ma RGB, co na to @Exenex? a wiadomo że cyberpunk nie ma szans działać dobrze na PS4 bo Sony nie rozwiązało problemu z baterią CMOS konsoli PS4 i wychodzi że każda gra jest #!$%@? i moderzy robiąc poprawki np do GTA poprawiają R* konsole to nisza. Ekonometria to się nazywa tam wszelkie dane analizujesz i szacujesz wiec nie podzielam zdania hejterów. Poza
@EnJoyyy: cin123654: No widziałeś? Wystarczy rzucic ci byle co fanboyu i już szczęśliwy;) I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Cipek masz swojego Rockstara z Polszy mesjasza stulecia XDD bo los jaki cie spotkał to ostrzeżenie dla każdego kto agresywnie będzie zakłócał plucie na crapa na tagu #cyberpunk2077 Ty to taki Jareczek z Chłopaków do wzięcia co myśli ze PlayStation się zatrzymało na dwójce XD Tfu
@oxygene5 Ta gra przypomina życie... Konsole nie daly rady liczyc AI wiec dev musieli wylaczyc co sie da, w Cyberpunku nie ma wyborów a Sony nadal buduje PS4 na odpadach z PC (architektura któa odchodziła już do lamusa) kolejny punkt dla mnie dobieracie argumenty pod teorie szkoda gadac sony nawet nie respektuje gwarancji a ja znow musze was prostować.