Wpis z mikrobloga

Fajnie, że mamy bum na barberów i nie trzeba wdychać babskich farb do włosów śmierdzących amoniakiem, czy wysłuchiwać co logopeda powiedział o Brajanku. Ale są też minusy. Na przykład takie, że ludzie zwietrzyli kasę i otwiera się cała masa niskiej jakości salonów dla mężczyzn. Zatrudnia się karyny co o męskich fryzurach wiedzą tylko tyle, że góra dłuższa i boki krótsze. Cieniowanie brody ich przerasta. Po prostu spadochroniarze z salonów piękności, które wcześniej obcinały gimby w 15 minut i nara. Zamiast do szkoleń takiej załogi większą wage przykładają do wystroju, no bo wiecie, muzyczka rock, na ścianie zdjęcie harleya, skórzana kanapa i można kieliszek whiskey wypić.
Mój barber poszedł w świat, więc szukałem kogoś innego w #poznan i okolice. Cztery razy byłem u różnych i zawsze dupa, ale dziś to już wgl jestem #!$%@?. Jak zobaczyłem w jaki sposób bierze się za moją brode to już wiedziałem, że nic dobrego z tego nie będzie. Oczywiście miałem racje. Mówię jej że gówno totalne zrobiła, to stała jak słup i nie wiedziała co odpowiedzieć. Próbowała coś naprawić, ale ręce jej się trzęsły, już nie chciałem ją poniżać i mówię dobra, dobra, może być, dziękuję. Na koniec oczywiście stała formułka czy chce pomade i olejek z ceną 200% większą niż w sklepie. Tak to wygląda niestety. Najgorsze jest to, że czytam opinie, sprawdzam oceny, zdjęcia itd aby nie chodzić po jakiś szopach i trafiam źle - a to salon dobry, ale idź do Y bo X ujowo robi, a to terminów brak u tego, a to ten na urlopie, a tamten to miał dobre opinie ale ekipa się zmieniła i już nie warto. No nic, szukam dalej. Tak tylko chciałem się wyżalić.

#fryzjer #barber #gorzkiezale #modameska
J.....n - Fajnie, że mamy bum na barberów i nie trzeba wdychać babskich farb do włosó...

źródło: comment_1630080532rb2YzYEqqTAKJLKeotmcDn.jpg

Pobierz
  • 113
@ephemeral

Mam booksy, w zasadzie umawiam i wybieram wizytę tylko przez ten portal. Większość fryzur które tam wstawiają mi się nie podobają, ale ja jestem trochę staromodny i wybredny. Jednak co niektóre salony mogłyby pomyśleć zanim coś wrzucą, bo czasami takie iksde, albo antyreklama.

Insta nie mam bo już mówiłem że jestem staromodny ( ͡º ͜ʖ͡º) ale różowa mi pokaże na swoim jak coś.

Il Padrino, właśnie
@iighlaq_alhabl

patrz czy ma dyplomy ze szkoleń


Żebym jeszcze się na nich znał. Teraz dyplom to nie problem. Znam instruktorkę makijażu i robienia paznokci, która przez covid robi lekcje online i kasuje 2 koła za kilkugodzinny kurs od osoby. Potem leci dyplom. No co można się nauczyć w takich sprawach przez internet. A jest mocno rozchwytywana bo ma renomę i nie narzeka na chętne. Nawet gdy z covid w miarę luźno było