Wpis z mikrobloga

Fajnie, że mamy bum na barberów i nie trzeba wdychać babskich farb do włosów śmierdzących amoniakiem, czy wysłuchiwać co logopeda powiedział o Brajanku. Ale są też minusy. Na przykład takie, że ludzie zwietrzyli kasę i otwiera się cała masa niskiej jakości salonów dla mężczyzn. Zatrudnia się karyny co o męskich fryzurach wiedzą tylko tyle, że góra dłuższa i boki krótsze. Cieniowanie brody ich przerasta. Po prostu spadochroniarze z salonów piękności, które wcześniej obcinały gimby w 15 minut i nara. Zamiast do szkoleń takiej załogi większą wage przykładają do wystroju, no bo wiecie, muzyczka rock, na ścianie zdjęcie harleya, skórzana kanapa i można kieliszek whiskey wypić.
Mój barber poszedł w świat, więc szukałem kogoś innego w #poznan i okolice. Cztery razy byłem u różnych i zawsze dupa, ale dziś to już wgl jestem #!$%@?. Jak zobaczyłem w jaki sposób bierze się za moją brode to już wiedziałem, że nic dobrego z tego nie będzie. Oczywiście miałem racje. Mówię jej że gówno totalne zrobiła, to stała jak słup i nie wiedziała co odpowiedzieć. Próbowała coś naprawić, ale ręce jej się trzęsły, już nie chciałem ją poniżać i mówię dobra, dobra, może być, dziękuję. Na koniec oczywiście stała formułka czy chce pomade i olejek z ceną 200% większą niż w sklepie. Tak to wygląda niestety. Najgorsze jest to, że czytam opinie, sprawdzam oceny, zdjęcia itd aby nie chodzić po jakiś szopach i trafiam źle - a to salon dobry, ale idź do Y bo X ujowo robi, a to terminów brak u tego, a to ten na urlopie, a tamten to miał dobre opinie ale ekipa się zmieniła i już nie warto. No nic, szukam dalej. Tak tylko chciałem się wyżalić.

#fryzjer #barber #gorzkiezale #modameska
J.....n - Fajnie, że mamy bum na barberów i nie trzeba wdychać babskich farb do włosó...

źródło: comment_1630080532rb2YzYEqqTAKJLKeotmcDn.jpg

Pobierz
  • 113
@JohnWesleyHardin: ah weź nic nie mów. Mi niestety fryzjerka uciekła, 25-30 zł za głowę i brodę (głowa boki maszynką do golenia, irokez, więc też trochę więcej zabawy), usługa elegancko wykonana bo babka miała mega doświadczenie, cena git, atmosfera super a teraz dupa palec. Kiedyś na urodziny stwierdziłem, ze pójdę do barbera, też #poznan, okolice Głównej i srogo się rozczarowałem. Miałem podobne wrażenie jak opisałeś w głównym poście.
@widzilla

Miałem spoko fryzjerkę swego czasu, ale to był typowy salon damsko-męski, 90% czasu robiły kobiety. Byłem bardzo zadowolony z fryzury, no ale mdli mnie gdy czuję zapach farby do włosów, w dodatku facetów wciskali jako zapchajdziure bo większą kasę robili na kobietach. Spoko to była fryzjerka, można było pogadać i się pośmiać, wiem że leciała na mnie co dodawało trochę emocji ( ͡º ͜ʖ͡º) ale też
@JohnWesleyHardin: ostatnio mnie urzędy trochę pogoniły po mieście to masakra ile tego wyrosło, nawet w tych covidowych okresach. I właśnie zdziwko, że taka raczej karynowata babka kogoś strzygła.

Ja nie przepadam za typowym hipsterskim wyglądem to nie muszę chodzić do takich miejsc, ale kiedyś się przejdę, właśnie po to, żeby się przekonać czy jest tam czego szukać - a niż zrobią cuda z moim ryjem. Choć obstawiam, że zostawię kasę, a
@JohnWesleyHardin oj zgadzam się, w Wawie już chyba 10 barberów obskoczylem i tną tak samo: do dupy.
Miałem jednego ulubionego z którego byłem zadowolony to zatrudnił sobie ludzi a on przestał obcinać bo jego zakład, no i już kapa.

Teraz chodzę do takiego normalnego zakładu fryzjerskiego z polecenia i jestem zadowolony.

A co do barberów to wiesz, teraz są kursy że w kilka miechów od zera uczą tak więc nie dziwi mnie