Wpis z mikrobloga

@Lapidarny: bo jeszcze do niedawna wszyscy mieli #!$%@? na wyglad faceta i po wygladzie oceniane byly tylko kobiety. Ale ostatnio sie to zmienilo, faceci sa oceniani tak samo jak kobiety, ale zapomniano dac im przyzwolenia na poprawianie swojego wygladu. Tym sposobem mlode kobiety interesuja sie juz tylko facetami, ktorzy urodzili sie juz idealni. Reszta facetow zdechnie bez szans na zwiazek i potomstwo
@Lapidarny: Faceci też mogą zarzucić np trochę podkładu :) dziewczyna że zdjęcia wg mnie nie jest jakaś brzydka ale pogorszyła sprawę tym makijażem oka (żółte ciebie i kreska bo ma opadająca powiekę). Ja kiedyś też malowalam się mega mocno ale to chyba z wiekiem przechodzi, Teraz daje tylko trochę podkładu bo mam mega naczyńkową cerę. Często same wyrównanie kolorytu cery daje mega efekt na który mogą pozwolić sobie także faceci
@alonzoo3: nie prawda że kiedyś kobiety nie patrzymy na wygląd. Wystarczy posłuchać komentarzy babć czy cioć, to od nich prędzej niż od koleżanek usłyszy się pytanie"a ile on ma wzrostu"?
@Lapidarny: Świeżo jestem po imprezie, na którą jakaś laska przyjeżdżała mnie malować.
- Mocny makijaż robi się 2h ponad (i to nie na sobie)
- doczepianie rzęs jest średnio przyjemne. Jak naturalne masz gęste to doklejenie tam gąszczu, który je przedłuża strasznie ciąży i przyzwyczajasz się dopiero po 2-3h noszenia
- mocno się spocisz to płynie
- na zdjęciach to wygląda ok, poza zdjęciami 2m od ciebie już widać taką wyszpachlowaną