Wpis z mikrobloga

Zrobione 15k #alfaromeo julka, nie potrzebowałem ani razu lawety i zostało mi 185k kilometrów jazdy na gwarancji przez 4.5 roku w przeciwieństwie do aut na b/m/a gdzie 100k 2 lata i heja.
Coz moge powiedzieć po 8mc z Julką, czy zdecydowałbym sie ponownie na zakup?
Tak, wciąż urzeka prowadzeniem jak gokart i swoja narowistoscia. Wciaz lepiej prowadzi sie niz trojka, a4/a6 i c ktore takze testowałem i posiadalem w poprzednich szeregotypach.
Zaskakuje wciąż wykończenie lepsze wzgledem B i M na poziomie A.
Wady to spalanie, w trybie eko ciężko zjeść poniżej 10l/100km normalna jazda to 13l/100km a ja oscyluje w granicach 15l/100km. Auto latało 6.5k na boxie 375hp i paliło 25-30 ale stawalo sie potworem ktorym rzucało juz przy lekkim dodaniu gazu.
Warto, polecam banan wciąż nie schodzi z ryja co u mnie rzadkie bo nie bylem nigdy jakis stały w uczuciach, chyba tylko pierwsze v6 trzymałem dłużej niz rok. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Pobierz T.....o - Zrobione 15k #alfaromeo julka, nie potrzebowałem ani razu lawety i zostało ...
źródło: comment_1630334362HDmDxTvByw8WA2ip8MQL4O.jpg
  • 22
@Tonari_Totoro: spoko.
Tak tylko mówię. Tam na tym turbo i przy tych obrotach nie da się zbliżyć do tego nawet na e85.
Racechip? Najlepiej jakiegoś boxa do indywidualnego strojenia to będzie normalnie palił chociaż
@Tonari_Totoro: Cóż, jako były użytkownik Giuli Veloce, a obecnie BMW 330i G20, mogę tylko i wyłącznie to potwierdzić. Ta narowistość, zwinność z Giuli to jest to czego mi brakuje... Ciesz się samochodem, bo kolejnego takiego może już nie być...:(

EDIT: Musisz mocno ją gnieść :) Moja spokojnie paliła poniżej 10l/100, a max jaki miałem to bodajże 13.5l/100, ale to była już dzida po autostradzie.