Wpis z mikrobloga

jeżeli google unika płacenia podatków to jest okej, a jeżeli ktoś kupuje za pomocą vpn, żeby zaoszczędzić te złotóweczki to już jest januszem


@Xollorenidbla: czyli wyłączasz adblocka na stronach których właściciele płacą podatki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@L3gion: jeżeli google unika płacenia podatków to jest okej, a jeżeli ktoś kupuje za pomocą vpn, żeby zaoszczędzić te złotóweczki to już jest januszem


@Xollorenidbla: Ludzie dali się złapać na te wszystkie subskrypcje, tu youtube premium, tam spotify, amazony #!$%@? a potem na koniec miesiąca ładna suma się uzbiera z tych subskrypcji gdzie kiedyś ludzie pókali by się w czoło by na takie coś hajs wydawać. ALE CO TAM MNIE
@niegrzecznybobas: Też tak myślałem, dopóki się nie przekonałem, że nie da się pobrać z GDrive na Android TV, brak appki Google Drive, dodatkowo okrojone przeglądarki, ktore również nie wspierały pobierania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@LuxEtClamabunt: Nigdy nie korzystałam ze Spotify, więc nie mam pojęcia czy by mi pasowało. W czym twoim zdaniem Spotify jest lepsze od vanced? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Krokiruks: mam Spotify bo tam jest sama muzyka, włączam daną playlistę, gatunek, artystę i gra mi tylko to albo można ustawić, żeby po skończeniu danej playlisty włączało podobne piosenki, co tydzień na podstawie polubień i słuchania dodaje Ci playlistę