Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj z różowym u jej znajomej, która jest baristką. Jako, że nie piję kawy poprosiłem o herbatę ze spienionym mlekiem sojowym. Strasznie pyszna herbata tbh, ale nie o tym: całą drogę powrotną patrzyła w okno. Myślałem, że to przez meeting z zarządem, który dzisiaj miała w planach, ale jednak nie. Dowiedziałem się rano, że zachowałem się jak wieśniak bo nie piłem kawy, w dodatku Aśka napisała jej, że za dużo słodzę xd
(4-8 łyżeczek zazwyczaj)
Siedzę teraz w robocie i w sumie nie wiem co jej powiedzieć po powrocie...

#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 42
@MalpkaJeanPaul: W sumie to nie wiem jak ma, ale ja powinieniem mieć Cukierberg ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@little_muffin: 1/4 szklanki mleka, pół szklanki mocno parzonej czarnej herbaty, cukier 4-8 łyżeczek

Do herbaty dodać cukru, spienić mleko i szybkim ruchem wlać do niego herbatę. Nie mieszać, pić od razu, obserwować. Ewentualnie można szczyptę soli na wierch sypnąć dla urozmaicenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Byłem wczoraj z różowym u jej znajomej, która jest baristką. Jako, że nie piję kawy poprosiłem o herbatę ze spienionym mlekiem sojowym. Strasznie pyszna herbata tbh, ale nie o tym: całą drogę powrotną patrzyła w okno. Myślałem, że to przez meeting z zarządem, który dzisiaj miała w planach, ale jednak nie. Dowiedziałem się rano, że zachowałem się jak wieśniak bo nie piłem kawy, w dodatku Aśka napisała jej, że za dużo słodzę
ExitMan - > Byłem wczoraj z różowym u jej znajomej, która jest baristką. Jako, że nie...

źródło: comment_1630923989UYZ4M2JPhXTx9pMdEGsrdE.jpg

Pobierz