Wpis z mikrobloga

Oj bardzo dawno mnie tu było. Brak aktualizacji w #umniewbarze spowodowany jest zupełnym brakiem wolnego czasu w ciągu dnia. Nie chce zostawiać postu na Mirko bez odpowiedzi na Wasze pytania, dlatego wole nic nie wrzucać.

Dzisiaj lecimy z bułkami: sałata lodowa, schab, sos tysiąca wysp (majo-keczo), pomidorek, ogórek zielony, cebula czerwona, znowu kleks sosu i ser żółty.

Zrobiliśmy ich 80 sztuk

Częstujecie się, można brać po dwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oprócz bułek, w garach:
150l (100+50) - barszcz czerwony zabielany
70l - pomidorowa
2x50l - kasza jęczmienna
150 sztuk bitek wieprzowych do dań dnia
I wiele wiele innych.

Dzisiaj zejdzie około:
40 kg Dorsza
12 kg Miruny
150 kg ziemniaków
Około 700-800 pierogów w różnych wariantach
20 kg schab
20 kg filet drobiowy
20-25 kg szpinaku
I pewnie sporo innych rzeczy, o których zapomniałem

#gotujzwykopem #gotowanie #sniadanie #kanapeczki #smacznego
Pobierz KubaJam - Oj bardzo dawno mnie tu było. Brak aktualizacji w #umniewbarze spowodowany ...
źródło: comment_1631251285orv8IrQNvcV1DQXieSp6Lb.jpg
  • 72
Ale ten sos to chociaz trochę rozsmarujcie… nie ma nic bardziej wkurzajacęgo w takiej bule lub burgerze niż właśnie kleks sosu nawalony w środku. 3/4 buły jest suche a w środku sosu tyle, ze trudno to zjeść i nic innego nie czuć.
@KubaJam: w weekendy robicie? zawsze chciałem na tygodniu ale pracuje w tych godzinach... ale jak będę koło białego kościoła w godzinach obiadowych to podjadę :D
@Yggas: Nie, w weekendy odpoczywamy. Już zrezygnowaliśmy z jakichkolwiek imprez w weekendy itd. Mamy dosyć pracy w tygodniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam pon-Pt
@KubaJam: no właśnie, po to się soli pomidora przed włożeniem do każdej buły by puścił wodę. Wtedy pomidor jest fajny mięsisty.
@Foyth: @nocnica : no to się właśnie soli pomidora żeby puścił tą wodę i był lepszy w bułce hambuksie whatever, a bułkę też się dodatkowo tostuje na maśle.