Wpis z mikrobloga

Mirki, polećcie proszę jakieś auto o "nietypowej" urodzie, jako pierwsze auto do nauki dla różowej. Prawko zrobiła parę lat temu, i w sumie wypadałoby zacząć jeździć. Cena tak do 10k, choć nie jest to jakieś super sztywne wymaganie.

Podoba się jej Multipla 1, ale się już totalnie sypią, i jest ich bardzo mało. Druga sprawa, to raczej do krótkich tras, więc lepiej jakaś benzyna a Multiple to głównie diesle. Sam przeszukuje internety, i nic ciekawego nie widzę poza PT Cruiserem (który tak sobie wypada od strony niezawodności) oraz Nissanem Cube (który jest za drogi).

#motoryzacja #samochody
  • 28
Podoba się jej Multipla 1, ale się już totalnie sypią, i jest ich bardzo mało. Druga sprawa, to raczej do krótkich tras, więc lepiej jakaś benzyna a Multiple to głównie diesle. Sam przeszukuje internety, i nic ciekawego nie widzę poza PT Cruiserem


@GaiusBaltar: Nie wiem czy to bait ale wybrałeś dwa najbrzydsze samochody na rynku w tym segmencie :D

Podstawowe pytanie - coś małego czy większego?
a czemu ma mieć nietypową urodę? By w razie czego nie móc znaleźć nawet najprostszej części karoserii?

Kup jej Clio trójkę i tyle


@Iskaryota: Clio 3 to akurat tak bardzo mi się nie podoba, że by musiała z dala od domu parkować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem czy to bait ale wybrałeś dwa najbrzydsze samochody na rynku w tym segmencie :D

Podstawowe pytanie - coś małego