Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 36
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:02:00, Czwartek, 16 września 2021. Imieniny: Edyty, Korneliusza, Cypriana. Słońce wstało dziś o 06:21. Świecić będzie 12 godzin i 40 minut, w zenicie znajdzie się o 12:41 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:02. Ciemna noc zapadnie o 20:21, ale gwiazd można wypatrywać od 19:38.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa ...
  • 18

Dzień dobry, a nawet jeszcze lepszy. Jeszcze kilka chwil i wolne ( )
Miłego śniadania i sympatycznej dawki humoru przy pysznej kawie a na pewno ten dzień będzie lepszy niż inne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Hej!

@shitty_support bo tu trzeba pokazywać gdzie ten kolor jest ¯_(ツ)_/¯
Pogoda brzydka,
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...

siemka wszystkim, ja dziś w pracy tylko do 14 a później jadę do miasta załatwiać sprawy uczelniane, ale to dopiero jutro. dziś już będzie relaks.

w sobotę z rana idę na grzyby ino się będzie kurzyć. zakładam płaszcz przeciwdeszczowy i kalosze, i zapowiadam już w tym momencie obszerną relacje z tego grzybobrania :D mam nadzieje, ze mi nic nie wypadnie.

pogoda ma być wspaniała na grzybobranie - już nie mogę się doczekać
Pobierz l.....b - ! @micke @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @JurgenVanBeethoven @Mala...
źródło: comment_1631776002i0Kej0GphaGdnLVFWtqUF5.jpg
@micke:
Dzień dobry,
Donoszę że dziś zakończyłam proces edukacyjny.
Zaskakujące że nie przyniosło to żadnych emocji. Większą radość była jak dostałam pracę na której mi zależało :)
Może za stara jestem na jaranie się obroną :p a może to efekt obrony na kamerze.

@shitty_support uprzejmie proszę o sugestie sandomierskich klimatów : "trzeba zobaczyć".
Nocuje w mieście, ale rozrzut do 70 km planuje. Łysa góra,
Stalowa Wola, kopalnia krzemienia... Może jakieś uroczyska
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Sikorka2017: Gratulacje! :)

Dobre jedzonko w Cafe mała i Willa pod bramą. Nie jedz w Kasztelance. Jak lubisz kameralne kina, to Kino starówka ma tylko 43 krzesła na sali i można wejść z drinkiem z knajpy na górze (I w sumie jedzenie też mają smaczne). Trzeba zobaczyć podziemną trasę turystyczną, katedrę, wąwóz królowej Jadwigi, Piszczele i może się udać krypty w podziemiach w kościele św. Jakuba. Zamek raczej bez szału, ale