Wpis z mikrobloga

i tak do #!$%@?. Nie mogę robić tego co lubię bo się randomy #!$%@?ą

@RedveKoronny: Wybierz jeden w miarę "normalny" język i się go trzymaj. I tyle, nie ważne czy to będzie c++ czy java czy cokolwiek. Ważne abyś był w nim naprawdę dobry. Będąc dobry w jednym bez większych problemów zawsze możesz przeskoczyć na którykolwiek inny, będąc średni w każdym, w żadnym nie zrobisz nic porządnego.
@RedveKoronny: jak bardzo chcesz to próbuj dowolny język, w c++ niby ciężko, ale moi kumple jakoś znaleźli pracę

trzymaj się jednego wyboru i bądź w nim dobry tak jak to wyżej napisali

w pythonie dużo ofert to oferty gdzie python to tylko jedno z narzędzi, a trzeba znać długą listę technologii

ciężko się streścić w jednym komentarzu, bo nie ma języka, gdzie bardzo łatwo się dostać na juniora, jedynie są języki
@steppenwolf90: narazie sie nauczyłem trochę c++ (3 lata projektow, ale skasowalem githuba), do tego mam myśle minimum podstaw z C, spróbuje sie nauczyc czytac assembly bo jest to akurat przydatne przy debugowaniu i optymalizacji kodu, i teraz pythona zaczynam, bo pewnie sie na studiach cos przyda
@RedveKoronny: to generalnie spoko, mi się wydaje dobrym pomysłem najpierw nauka c++, a potem czegoś innego, ponieważ rozumiesz działanie komputera na trochę niższym poziomie

a jaki rejon Polski? w c++ jest trochę pracy w Wrocławiu, Krakowie, ogólnie bardziej południe Polski

c++ jest specyficzne, ale moim zdaniem to dobrze, bo można trafić na dużo ciekawsze projekty, zamiast klepać kolejny CRUD będziesz mógł rozwijać sieć 5G, pisać soft do samochodów, oprogramowywać sprzęt elektroniczny
@steppenwolf90: Katowice, południe, ale raczej sie wyprowadze za kilka lat do niemiec/danii, albo pomyśle o jakiejs portugalii.
c++ nie jest specyficzny. Jest #!$%@?, i tego nie ma co ukrywać. Ale żyje w wielu sprzętach do tej pory