Wpis z mikrobloga

  • 430
@Kempes czyżby ktoś właśnie przebił Kopacz na największą bzdurę biologiczną?

Coś czuję że Czarnek zajmie całe podium jeśli będzie się dalej wypowiadał.
  • Odpowiedz
czyżby ktoś właśnie przebił Kopacz na największą bzdurę biologiczną?


@Hrjk: O bzdurze biologicznej to można mówić, kiedy ktoś świadomie głosi jakąś nieprawdziwą tezę. W przypadku Kopacz to było zwykłe przejęzyczenie, bo chodziło jej o mamuty, a mówiła dinozaury. Zdarza się.

W przypadku Czarnka nie mam raczej mowy o przejęzyczeniu, koleś specjalnie użył takiej wielkości, by jego argument miał w jego mniemaniu jeszcze większą moc.
  • Odpowiedz
@Kempes: kiedy nie mozesz sie zdecydowac czy ludzie zyja od 6k lat jak to mowi Biblia czy 300k jak mowi nauka, wiec stwierdzasz, ze zyja od miliardow lat xD
  • Odpowiedz
W przypadku Czarnka nie mam raczej mowy o przejęzyczeniu, koleś specjalnie użył takiej wielkości, by jego argument miał w jego mniemaniu jeszcze większą moc.


@ZygmnuntIgthorn: skoro można się przejęzyczyć z "dinozaury" na "mamuty", to nie można się przejęzyczyć z "miliardy" na "tysiące"?

czarnka nienawidzę jak najgorszego ścierwa, ale zachowajmy jakiś rozsądek.
  • Odpowiedz
skoro można się przejęzyczyć z "dinozaury" na "mamuty", to nie można się przejęzyczyć z "miliardy" na "tysiące"?


@advert: Oczywiście że można. Dlatego użyłem słowa raczej. Nie twierdzę przy tym, że Czarnek jest głupi i tego nie wie. Dwa zdania wcześniej mówi o małżeństwie wywodzącym się z prawa rzymskiego i że to jest znane od tysięcy lat. Potem przechodzi do rodzicielstwa i tego, że zrodzić potomstwo może tylko kobieta z mężczyzną i
  • Odpowiedz
@Kempes: dlaczego taki zakuty łeb jest ministrem? Już #!$%@? w to że ktos go powołał bo kolega kolegi czy tam inne powinowactwo ale ze mu najzwyczajniej w świecie nie jest wstyd skoro ewidentnie się nie nadaje na to stanowisko. Dżizas #!$%@?
  • Odpowiedz
@Kempes:
przecież wedle katolików świat ma parę tysięcy lat, Czarnek od dłuższego czasu jest uważany za debila, ale teraz sprzeciwił się naukom kościoła za co może zostać ekskomunikowany z funkcji ministra katotalibanu
  • Odpowiedz