Wpis z mikrobloga

#recenzja #smartfon #xiaomi
Dzisiaj mam dla was test chińskiej wersji Xiaomi MIX 4 z tradingshenzen.
Czy da się korzystać z wersji chińskiej?
Spokojnie można zainstalować sklep play i później wszystkie aplikacje normalnie jak na androidzie, dodatkowo do wyboru jest chiński i angielski, więc po angielsku pewnie większość z was powinna ogarnąć ten smartfon. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przypominają mi się czasy jak jeszcze ściągałem kiedyś z chin Redmi Note 3.
Wiem że jest to słabe rozwiązanie, ale zawsze można też odblokować smartfon i wgrać ROM xiaomi.eu który da nam całkowicie Polski język. Telefon nie jest na razie dostępny u nas i jak będzie to raczej na pewno będzie trochę droższy.
Ale przechodząc do samego urządzenia. Seria MIX od zawsze wprowadzała nowości. Tym razem może Xiaomi nie jest pierwsze z aparatem pod ekranem, ale jak na razie ich rozwiązanie wygląda najlepiej.
Dodatkowo Snapdragon 888+ to w końcu flagowy procesor, który może działać na pełnej mocy bez strachu o poparzenia oczywiście z tym ostatnim żartuję, ale serio nie grzeje się tak mocno i jest spora poprawa w stosunku do Snapa bez +. Porządny zestaw aparatów na tyle, wydajna bateria, czy są tu jakieś minusy? No jest minus, który jest również plusem. No bo kamera pod ekranem jest super, nie widać jej jak np. w ZTE Axon 30, ale z drugiej strony jak chcemy jej używać no to jest tragiczna, zdjęcia to nie jest nawet poziom niskiej półki, a jeszcze niżej. Jeżeli chcecie więcej informacji o smartfonie znajdziecie je w recenzji wideo do której zapraszam TUTAJ
areqproduction - #recenzja #smartfon #xiaomi 
Dzisiaj mam dla was test chińskiej wer...

źródło: comment_1632255558OZJx0VzkhhJVkb0JKXVjZs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz