Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Grzesiek_astronaut: jak się pojawiło trzecie dziecko, to fotelików nie dało się upchać, więc został odstawiony na bok. Ja jeździłam rodzinnym, niebieski dostał służbowy, a Golf tak sobie stał. Były plany naprawiania, ale nigdy nie było czasu i w końcu nadszedł jego moment. Ale wiemy, że jego przód jeździ gdzieś w Afryce, więc poniekąd jest nieśmiertelny xD
dzisiaj tylko symbolicznie będziemy jeść słodycze z dzieciakami, a na weekend jedziemy się wyspać nad morzem ;) nic spektakularnego, ale miłego dla nas ;)


@wykopowa_ona: Eh kolejni nataliści ajajaj, a miałem pochwalić za nie posiadanie gówniaków

Oby szczęście nie było dla was łaskawe, oby życie wam pokazało czym ono jest i żebyście rozpowszechniali dalej że natalizm to najgorsza rzecz jaką można zrobić
@wykopowa_ona:

wybacz, że żyjemy inaczej niż byś chciał. Strasznie nam przykro, że zawiedliśmy Twoje oczekiwania ;)


Nie mam żadnych oczekiwań, tak jak piszę oby życie wam pokazało czym ono jest, tylko sielanka w głowie, szczęścia i tak życzę już nie macie wpływu na zaistnienie swoich dzieci, dokonaliście wyboru, nie mam tu nic do oczekiwania, oczekiwania są teraz proste, oby życie wam pokazało z czym się je je
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: a uwierz, że był u fryzjera xD najwyraźniej po drodze mu się zepsuło xD
Jakoś nie przywiązywaliśmy wtedy uwagi do tego. Mnie czesała na ostatnią chwilę fryzjerka mojej teściowej, bo laska która miała mnie uczesać stwierdziła, że nie da rady xD więc wyprostowałam włosy i uznałam, że idę w rozpuszczonych. A że do teściowej przyszła fryzjerka i zobaczyła że ja włosy prostuję, to pogoniła mnie z tym prostowaniem i zawinęła
Aż dziwne, że w wątku nie pojawił się nikt z tagu przegryw, twierdzący, że zakola to game over dla chłopa, a w ogóle to na bank poleciałaś na kasę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gratulacje i szczęścia życzę! Ja rok za Wami, w doświadczeniu. Jakieś rady na 9 rok? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cumulonimbus: kasy miał tyle, że starczyło na Golfa II i kurtkę ze sztucznej skóry xD ale kiedyś mi któryś pan przegrywa napisał, że skoro miał zakola i nie miał kasy, to pewnie miał sprzęt po kolana xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cumulonimbus: a co do rad - uprzejmość, wyrozumiałość i zaufanie, że druga strona chce naszego dobra pomagają w kiepskich momentach.
No i polecam wspólne oglądanie zdjęć i wspominanie tego, jak było. Wiele rzeczy się zapomina. A to ważne i pomaga być wdzięcznym za wspólnie spędzony czas.
~Paulo Coelho ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trevoz: już wcześniej wyjaśniałam genezę mojej fryzury xD wklejam raz jeszcze:

Mnie czesała na ostatnią chwilę fryzjerka mojej teściowej, bo laska która miała mnie uczesać stwierdziła, że nie da rady xD więc wyprostowałam włosy i uznałam, że idę w rozpuszczonych. A że do teściowej przyszła fryzjerka i zobaczyła że ja włosy prostuję, to pogoniła mnie z tym prostowaniem i zawinęła jakiś koczek z kwiatkiem xD