Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 479
Nie ma nic bardziej dobijającego na polskich drogach jak przykład na zamieszczonym tu zdjęciu.

Zazwyczaj to kobieta level 25-40, w nowym aucie (najczęściej SUV). Nie wiem czy przerasta je podłączenie telefonu przez Bluetooth.

Kur## auta często za 200-250k z prawie autonomiczną jazdą ale nie musi taka rozmawiać przez telefon bo tak.

Ręce opadają.

#przemyslenia #samochody #prawojazdy #polska #polskiedrogi
Caracas - Nie ma nic bardziej dobijającego na polskich drogach jak przykład na zamies...

źródło: comment_1632508108OxLwPqDDGdsWhpKjaApNrC.jpg

Pobierz
  • 36
@Caracas: ostatnio mam wrażenie że to jakaś #!$%@? plaga. Nie dalej jak tydzień temu chłop by mnie staranował zmieniając pas ruchu... Oczywiście telefon w łapie i heja #!$%@? się na zmianę pasa. Albo dzisiaj, chłop z telefonem w łapie stoi w korku, nagle był moment że wszsycy ruszyli, a gość oczywiście dalej stoi i spowalnia. No jakaś masakra, nie ma praktycznie dnia, w którym nie widział bym debila z telefonem w
@Kapitan_Nemo_na_koniu_Mewa: Jak już idiota jeden z drugim nie może poczekać tych 10 minut i oddzwonić, tylko musi ten #!$%@? telefon odebrać, to włączył by go szybko na głośnomówiący i położył sobie na kolanach jakoś, zawsze to przynajmniej ma wolne ręce wtedy na trzymanie kierownicy. Ale nie, lepiej trzymać w łapie i jednocześnie zasłaniać sobie jeszcze bardziej martwy punkt, operować jedną ręką kierownice, biegi, kierunkowskazy... a #!$%@? szkoda strzępić ryja.