Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@strean: Córka ma 5 lat. Siedzi godzinę dziennie. Uwierz mi że siedziałem już na różnych siedziskach i zwykłe krzesło jest dla mnie naprawdę najlepsze. Prosto się siedzi. Ja sam nie siedzę więcej jak 2-3 godziny dziennie. Może z czasem coś pomyśle o czymś wyprofilowanym z wysokim oparciem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rafalski45: Ja też dychę miałem, ale jak przyłożyłem do blatu to za duży mi się wydawał więc obniżyłem. Tylko że Twój wchodzi w blat a mój jest do blatu od tyłu przykręcony więc mogłem manewrować. Ale widzę że sam robiłeś, więc szacunek. Satysfakcja podwójna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szorstky: 110x55. Monitor 25 cali IIyama. Rozważałem 27 cali, ale chciałem monitor z full HD, a nie z QHD, bo nie mam potężnej karty żeby w grach mi to uciagnęło. Przy 27 calach i full HD robi się już pikseloza i średnio skalowanie one obsługują. Myślę, że ta 25 jest idealna z tej odległości. Jakość obrazu dobra, wielkość w sam raz.
@Rafalski45 Super. To się ceni. Jak się przyjrzysz na 3 zdjęciu to po lewej stronie pod biurkiem zrobiłem jeszcze organizer na kartki. Taki schowek. Młoda fanatycznie rysuje, więc muszą być pod ręką. Najlepiej cała ryza.