Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rafalski45: Tak dwie płyty skręcone. Stolarz akurat tym się zajmował... na maszynie to oklejał. Ja tylko montowałem według projektu. Wyszło chyba 150 zł z tą listwą na cokół. Sam blat koło 120.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@berecik:
Szacun za wykończenie, ale przy części o:

Z Racji małego metrażu i braku możliwości zrobienia swojego stanowiska komputerowego zrobiłem 2 w 1.

zgniłem xD
Kolejna polska rodzina w apartamencie 0m2, dwa pokoje, dzieciak w osobnym, starzy w dziennym z aneksem, na wersalce śpią, jedzą i żyją xD
Byłoby w sumie śmieszne, gdyby nie było tak straszne, że ludzie nie mają pokoju na gabinet czy oddzielnego dla siebie...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@tellet: Mam normalne mieszkanie 3 pokojowe 55 metrów. Kupione za gotówkę, więc nie mam kagańca w postaci kredytu. Starcza mi ono do wszystkiego. Owszem nie mam osobnego pokoju pod komputer bo mam dwójkę dzieci, ale nie narzekam mimo wszystko. Mieszkanie mam w dobrej lokalizacji, mam wszędzie blisko. Z żoną do pracy mamy po 10 min pieszo, dzieci do szkoły przedszkola jeszcze bliżej. Mógłbym sprzedać mieszkanie i zabrać kredyt pod dom na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Kupione za gotówkę, więc nie mam kagańca w postaci kredytu


@berecik: Ale za to masz 55 metrów. I dwójkę dzieci xD

Było wziąć ten kaganiec i se porządne mieszkanie ogarnąć jak masz zamiar się rozmnażać. Dodatkowo, pomysł przyszłościowo, co będzie jak dzieciaki dorosną? Każdy będzie chciał osobny pokój i brak ojca bo hehe w gierki gra w pokoju córki xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Reezu: A kto powiedział, że w przyszłości nie wybuduję domu. Działka już jest. Widzę, że coraz więcej malkontentów tutaj się udziela. Wszyscy byście wygodnie żyli na kredyt. Ja akurat kredyty omijam szerokim łukiem i jak dotąd dobrze na tym wychodzę. Poza tym polecam nie mierzyć swoją miarą, bo niektórym w życiu stacza taki metraż i nie narzekają. Gdyby moi rodzice w ten sposób myśleli to nie byłoby mnie na świecie bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@berecik: no i zajebiście Miras wyszło. A tych malkontentów co narzekają na metraż olej. Pomyślisz jak córki dorosną o ewentualnej zmianie. Życie bez kredytu ma wiele zalet ale jak się mieszka z rodzicami to można tego nie wiedzieć( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@berecik: dobrze jest i dobrze gadasz. Większość ludzi których znam zeruje się co miesiąc, mając wszystko w kredycie. A później jedno potknięcie, i cyk są załatwieni.
  • Odpowiedz
@berecik: no i kozacko () szacun.
Tak z ciekawości to nie boisz się że Ci któraś (albo Ty sam) urwie tego dongla z antenka z przodu pc?
Kurde, ludzie to jednak są... Pokazujesz biurko a oni Ci mówią jakim jesteś człowiekiem XD
  • Odpowiedz