Wpis z mikrobloga

@presburger: @presburger: no to bedą takie podróby, to wiesz, co nie.
I nie ma chyba, nie znam takiego sklepu/miejsca gdzie byłyby same takie. Tu część zaoszczędzonej kasy wydajesz na czas na szukanie.

Przykładowy sklep gdzie niby wszystko takie jest - "designerskie": sklum.pl

Żeby nie było za przyjemnie, tam dużo jest, owinę to w bawełnę: "inspirowania się" klasykami designu. Czyli zależy jak bardzo restrykcyjnie traktujesz sumienie ;)

Jeśli chodzi o tani,
  • Odpowiedz
@presburger: a ciekawe, designerskie, aautentyczne, ale jeszcze nie przebrane, takie miejsce gdzie wystawiają też ci, ktorzy jeszcze wypracowują swoją pozycję to: pakamera.pl
  • Odpowiedz
@obs_ordine: Dla siebie nie zamawiałam, zamawiali Klienci którym robiłam projekt wnętrza. Zamówili lampę, wieszak i kilka dodatków(ktore już sami wyszukali).
Z jakości są zadowoleni.
Co ze zwrotami czy reklamacjami to nie wiem(bo nie zaszła taka sytuacja). Natomiast o ile coś nie jest robione typowo pod nas(na wymiar, kolor) to powinno działać prawo do zwrotu(na decyzję 14 dni).
  • Odpowiedz
@obs_ordine: a dopytałam jeszcze i sprawa ma się tak, że zwrot jest mocno... zniechęcający. A to przez to że koszt wysyłki jest wysoki.
I tu z tego przykładu który znam - była chęć zwrotu jakiejś pierdółki, ale ponieważ transport był 50 procent tańszy(łącznie zamówienie przekraczało jakąśtam kwotę), a przy zwrocie tego rabatu nie ma i płaci za niego Klient, odpuścili sobie.
Czyli jednak ryzykowne - jeśli coś miałoby się nie spodobać,
  • Odpowiedz
@kosmik: dzięki za sklum - dużo fajnych rzeczy tam widze. bede szperał. od siebie jeszcze dodam agata meble - zapomniałem o nich a też można przekopywać sie w poszukiwaniu ciekawych rzeczy. zapewne jest takich miejsce jeszcze więcej. :)

jesteś projektantką wnętrz?
  • Odpowiedz
@kosmik: wycwanili się z tymi zwrotami, podejrzewałem nawet, że używają klauzul niedozwolonych, ale sprytnie ukrywają koszt wysyłki w towarze. przy zwrotach jako sprzedający musza zwrocic najnizszy koszt wysyłki ze swojego cennika, czyli jak zamówię coś za 999 zł, to za wysyłkę zapłacę 159,95, a oni zwrócą mi tylko 29,95.

A można coś podpytać na priv? Jestem w trakcie remontu 28m2. Chciałbym sie upewnić, ze dobrze rozplanowałem rozkład funkcjonalny. ( ͡°
  • Odpowiedz
No szczerze to nie podoba mi się taka polityka zwrotów - ok, ślą z Hiszpanii w efekcie cały koszt ryzyka przerzucili na Klienta.
A co do zapytania to można ( ͡° ͜ʖ ͡°) privy mam włączone
  • Odpowiedz