Wpis z mikrobloga

Covidianizm to choroba niestety. 6.50 jadę rowerkiem do pracy. Pusta ulica, nikogo wkoło.)przypomina mi to wiosnę 2020 gdzie jeździło się rowerem a każdy w domu zamknięty ) Stoi sobie młoda ( gdzieś poniżej 18 ) dziewczyna i tu UWAGA ! w Maseczce. Rozumiem jakby człowiek na człowieku był + śmierdzące trupy na ulicy. Ale w promieniu 100 metrów nie było nikogo. Dziewczę chyba przyswaja myśl chodzenia za kilka dni obowiązkowo w maskach po dworze.
#koronawirus
  • 113
Tak samo jak wykopki się zesraly, że dziecko miało maseczkę, a rodzice w ogóle jakieś maski lepsze, a się okazało, że dzieciak chorował na coś poważnego i jego system immunologiczny nie działał poprawnie, no ale covidianie i dziecko chcieli zabić xD


@Reezu: Jeśli mówisz o zdjęciu tej rodziny gdzieś z Pomorza to powielasz fejk. To była jak najbardziej legitna rodzina covidian - podano nawet w miarę konkretną lokalizację ich zamieszkania i
@cin123654: z drugiej strony, ludzie już wariują. W okresie od jesieni do wiosny biegam zazwyczaj w kominie, którym zasłaniam również usta. Głównie po to, żeby nie wdychać zimnego powietrza, bo zdarzało mi się po takim biegu przeziębić gardło.
Do czasu pandemii, nikt na mnie nie zwracał uwagi. Wczoraj biegnę sobie i każdy się na mnie patrzy, jak na covidiana, no bo po co mu zakryte usta?( )

Widocznie dziewczyna
@dobrzecisiewydaje: ależ się jej potężnie #!$%@?ł w życie, rozumiem że butem w nią wjechał?

mówiąc innym jak maja zyc.

Kek, przecież to wy to robicie, popierając przymusowe noszenie szmaty, którą i tak co druga osoba nosi na brodzie, jedną i tą samą przez pół roku xD O cockdownie już nawet nie mówiąc