Wpis z mikrobloga

Covidianizm to choroba niestety. 6.50 jadę rowerkiem do pracy. Pusta ulica, nikogo wkoło.)przypomina mi to wiosnę 2020 gdzie jeździło się rowerem a każdy w domu zamknięty ) Stoi sobie młoda ( gdzieś poniżej 18 ) dziewczyna i tu UWAGA ! w Maseczce. Rozumiem jakby człowiek na człowieku był + śmierdzące trupy na ulicy. Ale w promieniu 100 metrów nie było nikogo. Dziewczę chyba przyswaja myśl chodzenia za kilka dni obowiązkowo w maskach po dworze.
#koronawirus
  • 113
Jeden mały gówno wpis, a samotnej dziewczynie w maseczce na pustej ulicy z daleka od ludzi, sklepów, przystanków aut/tramwajowych itd. a jakie poruszenie.

Moim zdaniem przyzwyczaja się do tego co nadciąga, czyli znowu chodzenia w szmatce na twarzy. Żeby nie choroba covidiańska nikt by o tym nie myślał. A tego co każdy by chciał to żyć po staremu, a jak widać szczepionki mimo reklam w tv tego nie dają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koba01: pewnie chodzi Ci o tej okres w moim życiu, kiedy chodziłem bez spodni, ze sztucznymi piersiami i kogucim ogonem wystającym z tyłka? Tak oficjalnie, to nie byłem ja.
@cin123654: albo właśnie wyszła ze sklepu lub z komunikacji i jeszcze nie zdążyła jej zdjąć, albo o zdjęciu zapomniała (mnie się zdarza, jak mam dobrą maseczkę i jej "nie czuję"; a jak się przesiadam, to też czasem nie zdejmuję, bo to prościej niż bawić się w rozplątywanie maseczki, słuchawek i okularów, szczególnie jak przesiadkę mam za 2 minuty).