Wpis z mikrobloga

Kojarzy ktoś może czy jest jakiś "komis" Apple we #wroclaw (może być w sumie też wysyłkowo jeśli pewna firma) gdzie bym mógł oddać swojego Apple Watcha 6 bez LTE, dopłacić i wziąć używaną wersję z LTE? Sprawdzałem kilka stron online ale wszędzie tylko MacBooki i iPhony biorą na wymianę, znalazłem jeden komis z zegarkami ale mają tylko wersję 5 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#apple #applewatch i (żeby wpaść w czarnolisto jak ktoś z Wrocławia nie chce widzieć ogłoszeń) #sprzedam #kupie #zamienie
  • 11
@harry_krishna: trochę tak jest ale z drugiej strony, jak mam wystawiać na OLX i słuchać sapania, stękania, marudzenia, że czemu tak drogo, że szwagier kupił ostatnio taniej, że on miał daleko więc musi być taniej, a potem znowu kupować ten drugi i jechać gdzieś w #!$%@? żeby na miejscu się okazało, że bąbelek "dosłownie przed momentem" porysował całe szkło i wygląda inaczej niż na zdjęciu albo że już jest kolejka po
@Mu_H: Proponuję abyś znalazł sklep z używanym watchem 6 z lte np. na allegro i porozmawiał o możliwej wycenie swojego i dopłacie, najlepiej w kilku miejscach, inaczej tego nie zrobisz, na początku szukaj u siebie w mieście a później sprawdź także gdzies dalej, wydaje mi sie, że taka wymiana jest jak najbardziej możliwa tylko trzeba poszukac.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ogau: pro tip size część kupujących oleje ogłoszenie jeśli nie podasz nr tel. Dużo kupuje na olx i często nikt nie odpisuje na wiadomości a zależy na szybkim załatwieniu sprawy.
@archi3: no coś za coś ¯\_(ツ)_/¯

Jak da dobrą cenę to i tak się ktoś znajdzie w przeciągu tygodnia, a jak przyjanuszy to trafi na januszy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@TomekRazDwaTrzy: a z 1400zl myślę ze uczciwa cena, powinien być jeszcze kilka miesięcy na gwarancji, na pewno jest jeszcze rękojmia (muszę poszukać rachunku). Kolor szary/czarny aluminium, w zestawie wszystko co daje producent włącznie z pudełkiem, sprawność baterii 93%, na wyświetlaczu mikroryski ale widoczne tylko pod światło, na obudowie bez żadnych rys. Chyba o niczym nie zapomniałem...