Wpis z mikrobloga

Dzień 007 mojego #10usdchallenge zakonczyl sie z kwota 254 USD, były to tylko 3 rozstawienia, dwie krótkie pozycje na UNI z czego jedna była wtopa, oraz długa na BTC.
Zacznę od wtopy, znowu przegrałem pozycje przez słaba psychikę, tak wystraszyłem się odbicia do SL, następnie gdy cena wróciła przesunąłem zbyt szybko (ze strachu) SL do ceny wejscia i tam SL został wybity - co się stało następnie z cena UNI - oczywiście potknęła sie i zaliczyła glebę, a ja już z zamkniętej pozycji tylko obserwowałem jak spada.
Long na #bitcoin, idealne wejście, idealnie rozstawione SL, limity, ale nie wiem jakim wałem zamknęło mi pozycje, muszę to sprawdzić, bo powinna być jeszcze otwarta…

Dzisiaj kolejny dzień, nie wiem czy rynek da możliwość ale… nie poddaje sie.
#kryptowaluty #binance
swinka-lesna - Dzień 007 mojego #10USDchallenge zakonczyl sie z kwota 254 USD, były t...

źródło: comment_1632977004cG1BM9UjC63LtMolKt1JYw.jpg

Pobierz
  • 4
@Adiif1: Nie robię czegoś takiego ze muszę danego dni coś zagrać, sprawdzę rynek, zobaczę czy coś dostanę, jak będę widział okazje to wejdę. Z tego co widzę teraz na BTC jesteśmy przy większym oporze, według mojej strategi albo będzie delikatny zjazd, odbicie i następnie przebicie oporu, albo opór zostanie przebity w niedługim czasie bez korekty i wówczas powinien być impuls. Jeżeli zobaczę impuls będę szukał longow, jeżeli zobaczę korektę to tez