Wpis z mikrobloga

Ehh taksówkarz przed którym stałem na światłach sie stoczył i walnął mi w przód samochodu . Zaproponował 200 zł co oczywiście potraktowałam jako żart. Zaproponowałem spisanie oświadczenia to twierdził, że to jednak moja wina (mimo że wszystko mam na kamerze) zadzwoniłem na policję i czekamy już 3 godzinki ;) fajnie w tym #wroclaw #policja #gorzkiezale
Kanye__West - Ehh taksówkarz przed którym stałem na światłach sie stoczył i walnął mi...

źródło: comment_1633031500sJUSvRAS0aLJIJepXp11Us.jpg

Pobierz
  • 101
@Kanye__West Sorry nie poznaje modeli fordów po samej kierownicy. Widzę tylko przebieg 154k. Nie wiem, że kupiłeś go chwilę temu :)

Wiem, że się nie pomaluje elementu za 200 zeta tylko po prostu jak się stoczył to jak to jest coś mniej widoczne to nie wiem po prostu czy szkoda się wkurzać i tyle czasu marnować.

Ty wiesz lepiej w jakim masz stanie auto i czy faktycznie pójdziesz do lakiernika. Ja znam
@Kanye__West za brak ważnej gaśnicy? Za potłuczony klosz w aucie? Działają ci wszystkie spryskiwacze? Działa ci tylna wycieraczka jak ja masz?

Inwencja twórcza panów w mundurach jest szeroka. Na ogół są spoko chłopaki.

Do tego pamiętaj że część taksiarzy to byli policjanci.

Stary raz na jakiś czas na tagu się pojawiają te historie. Oststnio ktoś czekał chyba 5 godzin i dopiero zaczął pisać.

Mówię nie wiem w jakim stanie masz ten element