Wpis z mikrobloga

Chodziłem z mamą na lody do budki Pana Mirosława. Tam zawsze były dobre lody, ja sobie szczególnie ceniłem smerfowe, posypane orzeszkami i pokryte błękitnym lukrem. Mama pozwalała jeść mi jednego, zawsze kiedy przychodziliśmy odwiedzić budkę. Kiedy dorosłem, miałem już 21 lat, mama poprosiła mnie na chwilę. Okazało się, że Pan Mirosław ma problem z komputerem. W zamian za pomoc, oferuje darmowe lody przez miesiąc. Znałeś się na informatyce całkiem dobrze, nie raz zajadając się smerfowym, grałem w gry bitewne, gdzie jako Napoleon miażdzyłem niezliczone ilości wrogich wojsk.

Pokój Pana Mirosława był dość mały, taka kawalerka. Widać, że sprzątał w pospiechu, z szafki wystawała skarpeta, a spod dywanu wiła się smuga kurzu.

- No Panie Mirosławie, gdzie ten komputer

Pan Mirosław odsłonił kotarę za którą krył się monitor otoczony stertą różnych płyt i czasopism. Leżało tam nawet CD-action. Padło 10 lat temu, kiedy umarł ostatni członek redakcji.

- Zajmij się komputerem, a ja pójdę chwilę posiedzieć przy budce.

Uruchomiłem komputer, był to dość stary model. Dzisiejsze odpalają się na komendy głosowe, czy ruch ciała. ten wymagał użycia przycisku. Interfejs też jakiś dziwny, na szczęście dałem radę. Problem ponoć był z internetem. Uruchomiłem przeglądarkę, nie działa. Okazało się, że przejściówka do kabla była nastawiona w zły sposób. Internet ruszył, a moim oczom ukazała się dziwna strona. Cała czarna, jakiś portal jakby społecznościowy. Mirosław był zalogowany. Cóz to jest, jakieś forum emerytów?

Oglądam profil, tam teksty Mirosława. Pierwszy z brzegu "Sprzedałem dzisiaj dziesięć smerfowych, na końcu przyszedł ten gówniarz z matką, zawsze daję mu smerfowego, a potem rżnę jego starą, raz w dupę, raz w cipę i smaruję jej smerfowym cycuchy. hehe #cycki #miroslaw #seksy Najlepsze, że myślałem, że zostanę bordo całe życie, a tu mam lat ponad 50 i rucham jak szalony xD", Drugi wpis był inny nieco "Haha, to zdjęcie tego smerfa" i moje zdjęcie tam było. Nie rozumiałem co się dzieje. Gdy nagle wszedł do pokoju Mirosław...

#coolstory
  • 5