Wpis z mikrobloga

  • 126
Taki update co do służby zdrowia w #uk. Pół godziny temu mnie sparaliżowało, nie czuje twarzy, boli jak oddycham, zęby mi rozsadza i chyba mam zakażenie (większe) po wyrwaniu zęba bo widać dziurę do kości. Na pogotowiu powiedzieli że mam iść w poniedziałek do dentysty xd. Pisze normalnie tetaz, ale parę minut temu leżałam na podłodze wyjąc z bólu. Uderzyłam ręką w ścianę bo nie mogłam wytrzymać. Także no... #!$%@?ć służbę zdrowia w UK! 1.5k funtów #!$%@?, powikłania po zabiegu A ja jestem sama i się #!$%@? boję i płacze jak dziecko.

#dentysta #sluzbazdrowia #zalesie
  • 61
@Okoproroka właśnie myślę żeby uwalić i dentyste i laski z pogotowia co rwały mi zęba przez 15 min. Ale nie wiem jak za to się zabrać. Póki co skupiam się na zdrowiu ale serio się przestraszyłam i się boję bo mam kawałek twarzy bez czucia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jagoo: To pewnie zapalenie po wyrwaniu zęba, trzeba będzie brać antybiotyki to zejdzie. Mój kolega miał tak ze na jedno oko nie widział po tak mu morda napuchła. Tez po wyrwaniu zęba tylko na NFZ.
jak sam xd mi wyrwali zamiast leczyć i infekcja poszła na zapalenie okostnej.


@Jagoo: miałem uszkodzonego zęba który był dawniej leczony kanałowo przez dentystę patałacha. Kolejny (tuż przed wylotem do #uk) wspomniał mi że przydałoby się go wzmocnić/nadbudować

No i pewnego razu mi się ułamał. To co zostało było już tylko do wyrwania. Terminy za 2-3 miechy. O ile sam ząb nie bolał (po kanałowym dawniej nerwy były zatrute) to