Wpis z mikrobloga

  • 126
Taki update co do służby zdrowia w #uk. Pół godziny temu mnie sparaliżowało, nie czuje twarzy, boli jak oddycham, zęby mi rozsadza i chyba mam zakażenie (większe) po wyrwaniu zęba bo widać dziurę do kości. Na pogotowiu powiedzieli że mam iść w poniedziałek do dentysty xd. Pisze normalnie tetaz, ale parę minut temu leżałam na podłodze wyjąc z bólu. Uderzyłam ręką w ścianę bo nie mogłam wytrzymać. Także no... #!$%@?ć służbę zdrowia w UK! 1.5k funtów #!$%@?, powikłania po zabiegu A ja jestem sama i się #!$%@? boję i płacze jak dziecko.

#dentysta #sluzbazdrowia #zalesie
  • 61
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Atreyu jem po 4 ketonale dziennie do 6, gorączka się zbija przez leki, oddychanie boli. Powiedziałam to na pogotowiu A mi powiedzieli że mam iść w pon do dentysty. A jak orzmywam to boli. Sorry za błędy ale nie mogę się skupić i znów boli
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KawaJimmiego ale jak? Powiedzieć że na nhs mi zkebakj zabieg? Sorry ale średnio kontaktuje wiex napisz na priv jeśli masz jakieś rady. Tzn chce serio patrzeć ludzi przed tym co mam teraz
  • Odpowiedz
@Jagoo: nie jestem dentystą, ale to wygląda na uszkodzenie nerwu i moim zdaniem do wtorku nie można z tym czekać

Idź jeszcze raz jutro na emergency, powiedz ile ketonalu bierzesz i nie pomaga, powiedz że się pogarsza

Jak jest bardzo bardzo źle, niech ktoś od ciebie zadzwoni na pogotowie że straciłaś przytomność, a leki nie działają, niech cię biorą prosto na szpital
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Atreyu tzn nie ma nikt kto by zadzwonił za mnie bo jestem całkiem sama w Szkocji. I muszę sama sobie radzić, a jak powiedziałam na emergency że mam opuchnięte oczy o gardło to odp była że dentysta w poniedziałek. Teraz trochę mnie pusxilo ale ciągle leci mi z zatok bo też zatoki zaczęły mnie boleć. Owszem rano będę znów dzwonić ale ogólnie mi smutno
  • Odpowiedz
@Jagoo: Ale ból twarzy i 'dziura w kosci' to zupełnie normalna sprawa. 'Dziura w kości' to pusty zębodół, w którym wcześniej był ząb, a ból twarzy (strony po której usuwany był ząb) przechodzi po kilku dniach, więc silne przeciwbólowe. Co innego jeżeli masz gorączkę i wydzielinę ropną z zębodołu. Wtedy konieczna jest wizyta na cito u dentysty.
  • Odpowiedz
@Jagoo: W środę o 11 rano #!$%@? se widły w nogę, bardzo niefortunnie bo w poprzek stopy. Dopiero o 19.30 wzięli mnie na stół operacyjny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 8
Miałem 2 lata temu w UK ropień pod dziąsłem i szczękościsk, 2 tyg walki o przeżycie, dostałem 3 różne antybiotyki, wszystkie nie dawały zupełnie nic. Dzwon na karetkę i mów że boisz się że umrzesz, i że masz ból 10/10.
  • Odpowiedz
@Jagoo: kumpel mial podobnie po wyrwaniu zeba w uk i dodatkowo jakies komplikacje po zabiegach wiec zaskarzyl dentyste w sadzie o odszkodowanie, ale niewiem jaki byl final tego. to co piszesz to dlamnie spartaczona robota i ktos za to powinien beknac tym bardzoej ze hajs przytulil.
  • Odpowiedz