Wpis z mikrobloga

@Cinek88: Ja po wykupieniu pakietu edytuje plik .m3u w programie „C-M3U Editor” i jest ok. No minus tego programu jest taki, że usuwa „timeshift=7” czy jakoś tak co powoduje na plusx brak archiwum. Ale ja raz posortowałem sobie listę pod siebie w tym programie, potem edytowałem tą ułożoną już listę notatkiem i w każdej linijce (tak, 200 razy :D) dodałem „timeshift=7” od razu po linku do kanału, zapisałem i teraz jak
@b8uje ja właśnie też układam pod siebie na https://m3u-editor.com/ tam jest konto darmowe bodajże na 3 dni, ale od czego są tymczasowe e-maile. I rzeczywiście ten program usuwa możliwość korzystania z archiwum, dlatego zawsze mam dodatkowa listę wgrana tylko do archiwum, ale o „timeshift=7" nie wiedziałem. Czyli po każdej linijce wystarczy to dodać i archiwum działa?
@patryk747: Będę w domu to napiszę Ci w którym miejscu dodać timeshift. Też myślałem, że wystarczy w byle jakim miejscu dodać timeshift aby było to w linijce z linkiem do kanału ale to nie działało wtedy. Do 1.5h Ci napiszę a jak nie to przypomnij
@patryk747: Timeshift=„5” piszemy po spacji po linku do logo kanału.
W sumie to nie wiem czy ta wartość „5” jest aktualna bo już 3-4 miesiące nie używam plusx ale to sprawdź na swojej liście jaką masz wartość i wpisz ją
@b8uje wielkie dzięki, spróbuję u siebie. Ja poszedłem krok dalej i wywaliłem wszystkie podgrupy, "popularne" "film" etc i przeniosłem wszystko do jednej. Dzięki temu mam wszystko po kolei tak jak chce, działa jak w standardowym dekoderze. Jeśli jeszcze będzie działałalo archiwum to będzie genialne.

P.s, nie wiem czy jak podałeś przykład gdzie dokładnie wkleić "timeshift" to nie podałeś przez przypadek hasła bo jeżeli to 12345 to radzę zmienić puki ktoś Ci tego