Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, mam pytanie o #perfumy męskie. Prawie nigdy wcześniej nie używałem nic oprócz antyperspirantu. Chciałbym mieć coś na randki z dziewczynami, czyli coś mocno męskiego, łóżkowego, działającego na emocje i pasującego do obecnej pory roku i wieczorowo-nocnej pory dnia, dla mężczyzny 35-letniego. Wiem już, że tu pojęcie "klasyczne męskie perfumy" funkcjonuje jako żart :D.

Przeczytałem poradnik @dradziak, ale tam jest zbyt duży wybór i trochę zgłupiałem czytając recenzje. Myślałem, żeby zamówić sobie kilka próbek i potem kupić większą butlę. Nie chce mi się chodzić po tych wszystkich seforach, bo irytują mnie te nachalne baby z obsługi.

Czy moglibyście podać kilka swoich propozycji?

Dzięki za pomoc.

#niebieskiepaski #rozowepaski #kosmetyki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615998f9a79974000aff5945
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 21
A ja polecam ze swojej strony Yves Saint Laurent - La Nuit de L'Homme Bleu Électrique - zapach bezpieczny co prawda bez efektu wow ale tez na tyle unikalny, że nie bedziesz pachniał jak były.
A tak naprawdę pomyśl jakie tobie zapachy podobają się, może chodzisz do Barbera czy innego jakiegoś miejsca i jakaś nuta szczególnie spodobała się.