Wpis z mikrobloga

@BotRekrutacyjny: Wszystko zależy od tego czy chcesz atakować szczupaki, okonie itp. Na okonie lepiej coś o czułej końcówce a na szczupaki coś twardego. 2,44 sprawdzi się na łódce, z brzegu chyba 2,7 będzie lepsze. Co do wyrzutu to zależy jak duże przynęty będziesz chciał. Kołowrotek z hamulcem przednim, 3-4 łożyskowy. Generalnie za 300 zł kupisz fajny sprzęt. Polecam plecionkę
  • Odpowiedz
@BotRekrutacyjny: Mam dokładnie ten kij i polecam. Nie mam zastrzeżeń ale zaznaczę ze specjalistą nie jestem ;) Na plus przyjemna sprężystość, oglądałem inne i były za miękkie co wkurzało mnie bo przy rzucie mocno się gieły. Kołowrotek wrzuciłem mikado carus 2006 fd. Kupiłem tez mikado 1-7g na okonie i również polecam, kołowrotek kupiłem 2-gi identyczny. @hero Co do długości to różnie, pytanie czy kolega nie łowi z zarośniętych miejsc bo wtedy
  • Odpowiedz
dodam ze myśle że dużo można pisać a ostatecznie i tak to Tobie musi leżeć sprzęt i sprawiać przyjemność ;) Na spławik miałem wędkę z decathlonu za 50 zł to była męczarnia, kupiłem (wbrew zastosowaniu bo używam na jeziorach z brzegu lub łodzi) bolonkę 5m jaxona za 150zł i nic innego nie chce :)
  • Odpowiedz