Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w pracy kierowniczka zostawiła katalog podrób #perfumy i jutro będzie zbierać zamówienia, wszystkie Grazynki zawsze rzucają się na katalogi z Avonu, a teraz jak zobaczyły na wydruku nazwy takie jak Chanel i Armani (Tomka Forda też tam kątem oka widziałem) i ceny niższe niż Avon to już robiły zapisy co kupią. Jutro będę miał trudne zadanie i będę się gryzł w język żeby nie palnąć nic głupiego typu "kupujecie to dziadostwo za 50zł i pryskacie 10 chmur żeby pachnieć 3 godziny zamiast w tej samej cenie za taką objętość kupić oryginał", trzymajcie kciuki za moją cierpliwość () szczególnie że nikt nie wie w pracy o moich zainteresowaniach i jakbym powiedział że używam do pracy Dylan Blue to by pewnie powiedziały że pier*olę głupoty i nigdy bym sobie nie kupił Versace (bo nie umieją zrobić prostej arytmetyki i myślą że wydając 50zł co pół roku prze dwa lata oszczędzają zamiast kupić oryginal za 200zł raz na dwa lata)
#perfumy
  • 27
@AnonimoweLwiatko: Tak, idzisz do Sephory i testujesz na ręce, polecam jeden zapach na dzień bo inaczej się pomieszają. Trwałością nie porywają, ale kompozycje są bardzo ciekawe, dla mnie za drogie. Co do klonów to znam tylko Just Jack Tabacco Leaf, Oud Oak i Vetiver ale jednak czuć że odstają od pierwowzorów, mimo to są trwałe a czasami podobno lepsze od Forda. Wątpię żeby te podróby były choć w połowie takie jak
Tak jakbyś miał przekonać teścia który całe życie aplikuje Nivea After Shave bo ma "ładny zapach", że lepiej przesiąść się na markowe wody. Nie zrozumie


@Mekeke2: Ale to nawet inny przyklad, bo za markowe wody zaplaci wiecen zz mililitr, a podroby przekladaja sie na wieksza ilosc psikniec i krotsza trwalosc, czyli placisz wiecej za gorszy zapach w sumie
@abcde: Akurat pracuje z nimi juz kilka lat i wlasnie o to chodzi w moim poscie, ze nie mam zamiaru sie wypowiadac ani nawet otwierac ze to jedno z moich hobby, i wlasnie o to mi chodzi, o ten absurd sytuacji. Ze musze ukrywac swoje upodobanania i wiedze, zeby kogos nie urazic. Mimo ze nigdy bym tego nie mial na celu, wlasnie to o podejscie innych ludzi chodzi i u Ciebie
@RumClapton to jest ten sam typ ludzi co na jakimś ala zalando widzi cenę 540 przekreślona na 140 więc będzie super, teraz chyba shein jest popularne. Albo wish gdzie cena z 1200 za sluchawki ala airpods na 130. Co do pierwszego to sandałki z napisem made in italy to chyba jakiś entuzjasta win sklejał który już 2 butelkę przed przerwą testował. A sluchawki to troszkę większe airpods które szumią ale pudełko ma