Wpis z mikrobloga

@Herato: XDDDD musze sie do ios przyzwyczaic bo tylko one robią ladne zdjecia xD na jailbreaku bede mogl to jakos zmienic? No pol ekranu #!$%@? paskiem adresu i strzalkami
  • Odpowiedz
@piotrek39: kurna mam ten sam problem. Ostatnio się na iOSa przesiadłem i mnie krew zalewa że nie można użyć takiego gestu cofania jak na androidzie :/ Ale powoli się już przyzwyczajam. Ale gest przeciągnięcia z lewej strony na prawą jest upośledzony.
  • Odpowiedz
dla potomnych to ja #!$%@? tego ajfona XD telefon 6.7 cala w 2021 roku, a wazy i trzyma sie to jak cegle. Wystawilem na sprzedaz XD
@Navrazz: zobacz sobie rozne tweaki na ios. Podobno Pancake tweak umozliwa inne przeciaganie, ale na ios 15 jeszcze to nie jest dostepne.
  • Odpowiedz
@piotrek39: Pozdrowienia w 2024 roku mireczku :D
Kilka lat minęło i to samo guano wciąż ma miejsce xD
Pierwszy raz w życiu spróbowałem iPhone'a i w porównaniu do Androida to jest upośledzony telefon. Jedynie Face ID mi się podoba, to im faktycznie wyszło super.
Tim Cook jest chyba leworęcznym, rudym s*****em albo ma niedźwiedzią łapę jeśli uznał, że ktoś kciukiem sięgnie do lewej krawędzi w tak dużym telefonie.
  • Odpowiedz