Wpis z mikrobloga

Jestem adminem fanpage'a na FB, związanego z prowadzeniem biznesu. Przedsiębiorcy w miejsce pracy wpisują mój fanpage. Jakimś cudem zdarza się, że znajomi tych osób zamiast pisać do nich, piszą na moją stronę. Dostaję przynajmniej kilka wiadomości tygodniowo. Tematy są różne - spermiarze, umawianie się na jakieś usługi, ściąganie długów, jasnowidzenie. W komentarzach całość. Jak będzie zainteresowanie, wyślę inne, bardziej bekowe akcje.

#heheszki #logikaniebieskichpaskow #spermiarzalert
shaunblack - Jestem adminem fanpage'a na FB, związanego z prowadzeniem biznesu. Przed...

źródło: comment_1633627530ZZNDoqjHKaTmrzZ1sVHdsv.jpg

Pobierz
  • 247
  • Odpowiedz
ja w to nie wierze. jak to wszystko to będzie fantazja OP-a to beka z Was, wykopki

@EmcePomidor: Nie wierzysz, bo żyjesz w bańce. Otaczają Cię pewnie normalne osoby i nigdy nie miałaś kontaktu z takimi #!$%@?, ale oni naprawdę istnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@shaunblack: ja wiem że to wy, bajciarze

w wielkim miksie typ mówi per pani, wysyla zdjecie #!$%@?, nie chce sie spotkać ale przypiął by kajdankami ehh. wiem że są debile ale tu za dużo tego na raz
  • Odpowiedz
@shaunblack: eee no nie wiem, jeszcze debil pomysli ze jak baba odmawia to tak specjalnie i zgwalci. Widac ze jakis #!$%@? i napalony xD
Napisz mu ze ogarnij sie typie bo gadasz z chlopem
  • Odpowiedz
  • 54
@shaunblack "...z takiej klasy kobietą jak Pani..." - już pomijając całe to obrzydlistwo sytuacji (co jest oczywiste), to co On o swojej żonie musi myśleć... to mnie jakoś najbardziej uderzyło w tym wszystkim
  • Odpowiedz
@aprile: no żonka pewnie nie załapała się na dobry materiał genetyczny tak jak i on w drugą stronę, hajtnęli się ze strachu przed samotnością jak większość małżeństw xD w których nie ma wzajemnej ekscytacji a seks jest raz na miesiąc to chłop chce zamoczyć na boku
  • Odpowiedz