Wpis z mikrobloga

Mircy, czy Wasze dzieciaki w przedszkolu chodzą na wycieczki? Mowa o dzieciach w wieku 4 - 5 lat.
U mnie w przedszkolu inba. Jest tylko jeden wychowawca, rodzice zadeklarowali się, że mogą iść pomóc w opiece podczas wycieczki(nawet 4, 5 osób), ale niektórym mamusiom załączyło się, że ich dziecko (5 latek!) będzie płakać jak zobaczy innego rodzica a nie PANIOM, że ma wielkie uczulenie na wszystko i się może zesrać na wycieczce i co wtedy... Ogólnie chowanie ludzi niedostosowanych do społeczeństwa. Jak będzie zainteresowanie to wrzucę screeny z grupy.

#przedszkole #szkola #rodzice #rodzicielstwo #dziecko #wychowanie

Chodzą?

  • TAK 85.7% (24)
  • NIE 14.3% (4)

Oddanych głosów: 28

  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaco666b: u mnie madki się pieklą ostatnio że nie mogą wchodzić do środka bo korona. A dla mnie niema nic lepszego. Zostawiasz i odbierasz pod drzwiami. Nie mówiąc o narzekaniu na jadłospis jakby same do jadły. Jeszcze za żłobka pamiętam jak matka nie mogła zrozumieć, że jej bobmelek będzie spał, kiedy inne dzieci, a nie wtedy kiedy on będzie chciał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jaco666b: zdarzają się, ale niezbyt często. Ale to też kwestia publicznego przedszkola. Znajomi posłali swoją młodszą córkę do niepublicznego i tam jest zupełnie inny klimat. Tyle co oni mieli wycieczek w pierwszym półroczu to moja córka przez 3 lata nie miała.