Wpis z mikrobloga

to że praca nie jest skomplikowana to nie znaczy że jest łatwa/lekka.

@zordziu: oesuuu
Kiedy wy zrozumiecie, że wysokość płacy w największym zakresie nie zależy od tego, czy "je zapirdul czy go nimo", tylko od tego jak długo trzeba szukać kolejnego pracownika.
Jeśli zwolni ci się jeden kierujący, to robisz takie ogłoszenie (bo serio ten styl ogłoszenia jest specyficzny, pod specyficzną grupę ludzi, do któych to przemawia) i
Podnoszenie kwalifikacji jako remedium na całe zło. xD

Nawet nie chce mi się tłumaczyć jak płytkie jest to rozumienie problemu.


@zordziu: Pewnie, nie masz co słuchać, ważne że do 1 starcza, na michę jest, wakacje we władku w klitce "U stacha zimmerfrei", no i oczywiście oczko w głowie passat 1.9 albo E46 1.8 ale z nalepką ze stacji benzynowej ///M ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@tellet: ależ ty jesteś żałosny z tym protekcjonalnym tonem przez internet. xD
Idealnie obrazujesz toksyczny problem, który drąży tę piękną krainę.

No nie można rozumieć problemu pracowników najniższego szczebla nie będąc jednym z nich. No nie da się! Inaczej się telletowi mózg zawiesza.

Kto to widział szanować każdą pracę, vivat wyścig szczurów. Stan na koncie jedyną reprezentacją życiowej ambicji. xD
szanować każdą pracę


@zordziu: Ja nie mówię, że nie szanuje - bez sprzątaczek i wózkowych to bym się kawy nie napił. Tylko mój szacunek się kończy, jeśli ktoś magicznie oczekuje:

w okresie świątecznym to każda stawka jest #!$%@? xD

żeby za tą jego prostą pracę, płacić nie wiadomo ile, skoro można go zastąpić kolejnym, bo jego praca jest prosta.
Innymi, bardziej dosadnymi słowami- znaj swoje miejsce.

Stan na koncie jedyną reprezentacją
@saakaszi: potem sie okazuje ze minimalna krajowa + bonus uznaniowa wg janusza ktory ci go odbierze z byle powodu, np jak sie nie zgodzisz przyjsc do roboty w wigilie i sylwestra.