Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek i tak tanio za 2.3 T5.

Za 15 zaczynają pojawiać się nawet wolnossące 2.4 czy tam 2.5.
Sam swoją 850 bym wystawił bliżej 20 tys. Zadbane sztuki zaczynają dobijać do chorych cen.

Teraz szukam właśnie 2.3 T5 lub wersji R i bez 5 tys chf nawet nie ma co zaczynać szukać.
@bencbenc321: @open_or_die: Zaniedbany i zadrutowany, OP sam pisze o gwoździkach xD W Volvo co jak co to wszystko nadzwyczajne akurat, falowanie obrotów czy właśnie też spalanie to koło zmiennych faz (jeśli tam jest), czujnik położenia wałka (czujnik Halla) i sporo innych rzeczy które widocznie przez lata każdy kolejny wolał olać i przerzucić dalej ;)

One nie dość że trzymają cene to przecież wręcz zyskują teraz
@open_or_die: Tego wystawilem za 15k i praktycznie zero odzewu. W zasadzie rozwazalem sprzedaz felg osobno, bo mialem titany i w tym watku gosc mnie zaczepil ze w sumie to kupi cale. Mi generalnie zalezalo na sprzedazy bo po pierwsze to trzeba bylo zbalansowac budzet domowy uszczuplony przez wydatki na subaru, ktore bardziej sobie cenie (7k za upg xD), a w nieco dluzszej perspektywie i tak prawdopodbnie sprzedam subaru i wezme cos
@pilot1123: Bo palił 20l/100km w mieście, był głośny w trasie, miał zawieszenie z betonu i w końcu pałka się przegła


@bencbenc321: To po #!$%@? go kupowałeś?
Za 15k to miałbyś v50 z 2008 a nie to stare volvisko xd
@bencbenc321: Sam jestem fanem (i użytkownikiem) Volvo ale z tych łosi a la Ferrari kisne zawsze :D Czarna felga = był drutowany, tuning Sebastianowy ;( Może ktoś go wyprowadzi na prostą, jeśli ktoś doprowadzi do ładu to spokojnie 20k będzie warty i będzie to trzymać jeśli nie wręcz zyskiwać
@Morus123: To pomysl, ze razem z poprzednim ziomkiem #!$%@? w to co najmniej 20k a pewnie blizej 25 xDD


@bencbenc321: To jest śmieszne i straszne. Bo ładowanie takiej kasy w trupa to przepalanie pieniędzy (twoja sprawa, jak chcesz to pal nimi w kominku) oraz zasobów (to sprawa wszystkich). To.tak jakbyś codziennie kupował nowy T-shirt. Spoko, ale obciążenie dla środowiska to aberracja, nie wszystko przelicza się tylko na hajs
@bencbenc321: stare to stare, miałem dziesiątki aut w życiu, zawsze mam też jakiegoś klasyka jako drugie lub czasami trzecie auto, i zasada jest jedna : jeśli chcesz bez awaryjnie jeździć ponad 20 letnim autem na codzień to musisz go wozić na lawecie (najlepiej nowej). @kujawiakkolo30stki


nie prawda, wziąłem ostatnio od kuzyna passata '97 1.9 TDI za 1500 zł i robi trasy aż miło xD