Wpis z mikrobloga

Chciałbym ostrzec wszystkich przed zamówieniami ze sklepu lazienkaplus. Umywalka przyszła do mnie w stanie picrel. ZERO zabezpieczeń, pianki, gazet czy czegokolwiek. Z uwagi, że przyjmuję po 10-15 rzeczy dziennie nie sprawdziłem od razu tylko po kilku dniach. Sklep nie przyjmuje reklamacji. Równie dobrze mogli wysłać już uszkodzoną.
#lazienka #budownictwo #remont
selectGwiazdkaFromTabelka - Chciałbym ostrzec wszystkich przed zamówieniami ze sklepu...

źródło: comment_1634268742c953Cud4lwn9247Ke0iYIf.jpg

Pobierz
  • 188
@Bekonik: w zasadzie masz rację, JDG ma teraz sporo uprawnień, które wcześniej były zarezerwowane jedynie dla konsumenta. Znalazłem coś takiego:

@selectGwiazdkaFromTabelka:

Od 1 stycznia 2021 roku, czyli po wejściu w życie zmian w Ustawie o prawach konsumenta i Kodeksie cywilnym, wobec przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą zakazane będzie stosowanie niektórych zapisów w umowach sprzedaży, dedykowanych do pozostałych przedsiębiorców.

Przykładowe wyłączone (zakazane) zapisy w umowach:

→ Przy sprzedaży między przedsiębiorcami kupujący traci
@PernaHusa ale jesteś przykrym człowiekiem.
Taki typ Polaka co będąc w piekle by innych wychodzących z kotła za nogi z powrotem ściągał w dół i diabeł miałby wolne.

Na stażu Cie tak sfrustrowali, że zazdrościsz tym co mają w jakimś stopniu lepiej?

Dobrze że takie negatywne jednostki same się ujawniają, łatwiej czynić swój wykop przyjaźnie nastawionym. Czarno.
@selectGwiazdkaFromTabelka:
Wiesz co, zamawiałem u nich ostatnio kilka paczek i nie miałem takich problemów. Nawet poszli mi na rękę i wymienili umywalkę, którą zamówiłem i otworzyłem dopiero po kilku tygodniach - podobnie jak u ciebie, wylądowało na budowie i dopiero po czasie się nią zająłem.
O ile pamiętam wszystkie paczki były naprawdę solidnie zabezpiecznony.
Niemniej jednak - słabo z ich strony że taka sytuacja się zdarzyła :/
@PernaHusa mają - osoby prowadzące jdg na IT zarabiają przeciętnie 8-30k miesięcznie z moich obserwacji. I zapewne dlatego Cię to tak piecze, że osoba która tyle zarabia jeszcze kombinuje.
Do wielkich pieniędzy tak się dochodzi- kombinując i przekłada się to na wiele płaszczyzn.

Btw bardzo dobrze, że kręcą z podatkami. Jakbym miał możliwość to też bym oszukiwał. To śmieszne państwo nie daje nic od siebie.
A jakby była wojna, nie przelał bym