Wpis z mikrobloga

Mirki ale inb4. Przyjeżdżam sobie na swoją działkę bo ma przyjechać geolog a tu hałda buraków xD. Co ci rolnicy mają w bani. Od razu powiem, że droga dojazdowa do działki z burakami jest z innej strony ale chyba ktoś uznał, że na cudzej działce będzie lepiej xD
#nieruchomosci #budujzwykopem #dzialka #rolnictwo
internety - Mirki ale inb4. Przyjeżdżam sobie na swoją działkę bo ma przyjechać geolo...

źródło: comment_1634398554JB5MUndN5oXb04cEuAqeRJ.jpg

Pobierz
  • 254
@internety: Koleś zdajesz sobie sprawę, że na 99,999999% to nie wina tego rolnika tylko cukrowni która wysłała swój kombajn i sobie operatorzy ułatwili robotę

Kombajn kosztuje od dwóch baniek wzwyż, a jak kontraktujesz to cukrownia sama kopie i odbiera.

Poza tym bóldupizm niektórych o to, że buraki poleżą z tydzień na działce na której i tak się nic nie dzieje (chyba, że ktoś ma zamiar rozpocząć budowę w listopadzie) mnie śmieszy.
@LittleBi: Nie obchodzi mnie kto z kim ma jaki kontrakt. Przyzwoitość wymaga tego, żeby chociaż zapytać się czy można użyczyć terenu a nie robić co się chce bo "to tylko na chwile". Wejdę Ci do domu i z lodówki wyciągnę kiełbasę i zjem bo w sumie to jedno pętko a co to dla Ciebie i tak teraz nie jesz. I nic komu do tego, że na tej działce nic się nie
@internety: Ale ja nie powiedziałam, że to jest ok, że ktoś ci się tam wpakował. Setny raz próbuję ci wytłumaczyć, że to na niemal 100% pewne, że to samowolka pracowników cukrowni i najprawdopodobniej ludzki błąd.

Czy teraz należy strzelać do każdego kto popełni błąd bo położył ci na działce/ugorze deskę po którą przyjdzie pojutrze?

Czy w tym kraju zawsze musi panować polaczyzm i każdy z każdym musi się kłócić o każdą