Wpis z mikrobloga

Mirki ale inb4. Przyjeżdżam sobie na swoją działkę bo ma przyjechać geolog a tu hałda buraków xD. Co ci rolnicy mają w bani. Od razu powiem, że droga dojazdowa do działki z burakami jest z innej strony ale chyba ktoś uznał, że na cudzej działce będzie lepiej xD
#nieruchomosci #budujzwykopem #dzialka #rolnictwo
Pobierz internety - Mirki ale inb4. Przyjeżdżam sobie na swoją działkę bo ma przyjechać geolo...
źródło: comment_1634398554JB5MUndN5oXb04cEuAqeRJ.jpg
  • 254
dlatego gdybym kiedykolwiek dorobił się jakiejś działki to pierwszą rzeczą jaką z nią bym zrobił to ogrodzenie jej jebitnym trzymetrowym płotem żeby żaden #!$%@? p0lak tam nie wchodził i nie zrzucał własnego gnoju tylko dlatego że tam jest akurat miejsce


@Pangia: #!$%@? stary, ale takie wielkie ogrodzenie to nie jest wcale tania inwestycja. Tym bardziej że jeśli masz gołą działkę to pewnie będziesz chciał coś tam budować, a żeby móc budować
@internety: Kiedyś na swojej działce miałem co roku wielką kupę gnojówki. Było zgłaszane na policję, dzielnicowy działał, oczywiście nic nie zrobił. Któregoś razu jeździłem rowerem po okolicy i przejeżdżałem obok swojej działki. Kupa gówna była jeszcze świeża i mokra, a na asfalcie widac bylo ślady gnoju zostawione przez obklejone szajsem koła... Przystąpiłem do pościgu/śledztwa. Gówniany, w przenośni i dosłownie, trop doprowadził mnie do pewnego pana, który miał kilka kilometrów dalej bardzo
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
rozegraj to dobrze żeby ci po złości następnym razem gnojowicy nie rozlali

Ja bym się jeszcze sąsiadów zapytał i jeszcze dziś wystawił na OLX buraki z własnym transportem w super cenie


@europa: weź się zdecyduj chłopie (°°
@internety: mirek nie czytaj tu #!$%@? co ludzie pisza bo to jest #!$%@?, ale widze ze normalny jestes

racja, chlop powinien przyjsc do ciebie, zapytac czy moze składować i wtedy bys sie zgodził lub nie, jeśli nie, to se składuje na własnym polu, nawet zasianym itp i #!$%@? w to ze u ciebie jest ugór, ma byc i #!$%@? to jest twoje i w #!$%@?
teraz jak pojdziesz zapytasz co to