Wpis z mikrobloga

Akurat uwierzymy, ze wychowujac sie na poznanskich blokach gdzie panowala osiedlowa patola, dziesiony, radia samochodowe, telefony, oklep studentów dla sportu, zerowane browary pod klatówa, kirzona wóda na schodach, smazone jointy za garazami oraz peak polskiej amfetaminy 1990-00... paluch nigdy nie cpal. :D Co za skonczony hipokryta i pantofel. Boji sie o tym nawijac w trackach, bo zona bije.
#paluch #hipokryta #polskirap #narkotykizawszespoko #zonabijealewolnobiega
Pobierz kre-dens - Akurat uwierzymy, ze wychowujac sie na poznanskich blokach gdzie panowala ...
źródło: comment_1634452280SyW6cF1Kdp2GVUgjCkK2ja.jpg
  • 27
@qqterens: ale NIGDY się do tego otwarcie nie przyznaje w wywiadach czy na swoich instastory, po prostu temat nie istnieje i tyle xD.

To samo Malik Montana, teksty o dilerce, waleniu pasów, a jak ktoś go upomniał, że siedział na konferencji swojej gali wystrzelony w kosmos to się pruł xD. Ja rozumiem, że walenie stimów to trochę siara ale bez przesady, przyznać się można xD
@kre-dens
Wychowałem się w tamtych czasach, w podobnych klimatach i też prochu nie dotykałem, mimo, że alko i zioło na potęgę leciało, a białe cały czas przewijało się w moim otoczeniu.
Amfy spróbowałem, ale paradoksalnie o wiele później, gdy już mieszkałem w innym mieście i środowisku.