Wpis z mikrobloga

  • 147
@SzubiDubiDu ja to mam głęboko gdzieś, ale jak chłopak dostał duża bańkę za to że wklei swoją mordę do zestawu, do tylko debil by nie skorzystał, ale raczej więcej na tym straci niż zyska
  • Odpowiedz
Następnym razem przemilczmy jego osobę gdziekolwiek się pojawi. Im mniej tego typa wszędzie tym lepiej dla zdrowia nas wszystkich. Wgl co to ma być? Wymyślili sobie warszawiaczki jakiegoś "kontrowersyjnego" bohatera...
  • Odpowiedz
  • 70
@JustynM nic na tym nie straci. Doatabie sporo hajsu, a hejtuja to zazwyczaj te same sobe osoby, które hejtowaly go wczesniej. A jak kanapla bedzie spoko to dobrze dla niego :)
  • Odpowiedz
  • 7
@JustynM sorki, mam trochę rozwalony ekran w telefonie i klawisze przeskakuja na klawiaturze :) Mata nic nie straci, bo Ci którzy obecnie go hejtuja za to, że bierze udział w reklamie i tak w większości hejtowali go już wcześniej. A jeżeli kanapka będzie dobra i będzie się sprzedawać, to jeszcze na tym zyska bo pewnie wrocilaby za jakis czas ponownie :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@SzubiDubiDu:

ból dupy bo prywatna firma robi z kimś kampanię xD ok boomer, na tym polega marketing

jak to działa i klientela na to leci, to to robią, podobnie jak jakieś gnojki układające na YouTube 50m wieże z kupy czy jakieś baseny z żelków i guwniaki się zabijały o promowane przez nich lody xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzubiDubiDu:

Może oni sami nie chcą się angażować w takiego typu marketing bo np. nie chcą być kojarzeni z właśnie kanapką xD

w boomerskich radiach nadal ich katują?
  • Odpowiedz