Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kowixx: w niezłej patoli się musiałaś wychowywać skoro masz takie debilne poglądy. Byłaś wykorzystywana seksualnie w dzieciństwie i dlatego masz takie skrzywienie na punkcie seksu, że ons i fwb to jest coś normalnego? Przykre musiało być twoje dzieciństwo.
  • Odpowiedz
@Bukaj16: Czym jest 'wpajanie wartości jak najlepszych' i na jakiej podstawie jesteś stanie stwierdzić, że jedne są lepsze od drugich?
Przy okazji to nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale ona chce żeby o niej mówiono i właśnie wyświadczyłeś jej przysługę :p
  • Odpowiedz
Czym jest 'wpajanie wartości jak najlepszych' i na jakiej podstawie jesteś stanie stwierdzić, że jedne są lepsze od drugich?


@sadcat: no ja myślę, że wpajanie takich wartości jak, wierność, prawdomówność i czekanie z seksem do ślubu są lepsze niż zdrady, kłamstwo y karuzela #!$%@?ów, a jak potrzebujesz argumentów dlaczego są lepsze, to ubilewam nad twoim iq.
  • Odpowiedz
Upadek cywilizacji.


@mel0nik: i żebyś wiedział, bo nikt nie weźmie takiej na żonę i matkę swoich dzieci (ty też nie wziąłbyś tylko oczywiście będziesz #!$%@?ł, że nie widzisz problemu, żeby pokazać, że się myle, ale jak by przyszło co do czego to byś ją olał).
  • Odpowiedz