Wpis z mikrobloga

Dziś po raz pierwszy od jakiegoś czasu sprawdziłem co tam się u robaków w chlewie dzieje. Z ciekawszych rzeczy:
-przegłosowana podwyżka akcyzy
-inflacja 6,8 %
-w polskim sejmie straszą gejami i mówią, że chcą powrotu do średniowiecza xD
-oderwany od rzeczywistości guru polactwa chodzi z zegarkiem założonym na odwrót, po czym pojawiają się teksty, że to normalne u inteligentnych ludzi i nie powinno dziwić - tak samo jak dwa różne buty co nie?

Odciąć się od informacji - polecam takie podejście - ten kraj jest już stracony, nie ma co się nim przejmować, a jak się sprawdzi co jakiś czas to można się pośmiać przynajmniej z głupoty polaczków xD
Uczcie się języków, byśmy za parę lat wszyscy mogli się zobaczyć w jakimś fajnym kraju (np. w Niemczech)
#bekazpisu #bekazpodludzi #patologiazewsi #emigracja
JeffreyLebowski - Dziś po raz pierwszy od jakiegoś czasu sprawdziłem co tam się u rob...

źródło: comment_1635524611eZR3p0yiE52gItv8JRNlpI.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • 14
@JeffreyLebowski mordo dokładnie w tym tygodniu podjęłam taką samą decyzję. Tu już naprawdę nie ma co zbierać, nie ma się o co martwić, szkoda czasu i nerwów. Zając się sobą w kraju w którym się żyje i tyle. Cieszyć się ze udało się już kilka lat temu wyemigrować.
  • Odpowiedz
@JeffreyLebowski: Tak bardzo chciałoby się wrócić i zamieszkać u siebie w kraju, ale nie można. Nie można pozwolić dziecku dorastać w takim bagnie. Może jak kiedyś zmieni się ta najgorsza władza od czasów szlachty... Tylko kiedy, jak bezmózgie i sprzedajne polactwo nadal oddaje ponad 30% głosów na tych (cenzura, mowa nienawiści).
  • Odpowiedz
niestety blackpill na temat #polska jest taki, że PiS nie jest problemem tylko objawem głębszego problemu. #pis nie spadł na ten kraj jak asteroida, oni zostali wybrani przez te 30-40% społeczeństwa które jest jakie jest z bardzo głębokich, historycznych przyczyn.


@dzielnyparafianin: Oczywiście. Ucieczka od wolności, polecam poczytać. Internet miał tutaj spory swój udział, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.
  • Odpowiedz