Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sarza01: nie mam pojęcia jak to jest. Myślę że tak jak z #!$%@? na parkingu jak nie ma kamer i nikt cię nie złapie za rękę to #!$%@? ci zrobią. Już moich dwóch znajomych tak zrobili. Na całe szczęście w jednym przypadku śmieć się znalazł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@edytaaa_s: już miałem napisać pewnie Wawa, bo w Łodzi takich rzeczy nir widuje a tu proszę xd
Mam wrażenie, że powoli zbliżamy się do krytycznej ilości aut w miastach. Naprawdę jest koszmar... Mówię to jako kierowca i pieszy
@smatthy

"zgub" mu tablice, rejestracyjne, ciekawe jak wroci do krainy piwem i currywurstem plynacej


Najlepiej tylną gdzie jest nalepka z HU i trzeba wyrobić nowe ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Andrzejzzz

Ogólna zasada jest taka, że największe miasta mają wyróżnik w którym jest tylko jedna litera (B,D,M np.) (Wyjątek do Hamburg HH) Mniejsze miasta, ale ciągle dość duże - dwie, a reszta wioch - trzy :-)
@kai-humai: > nie przyjadą z lawetą, policja nie może sobie usuwać samochodów lawetą tak jak im się to podoba.. są od tego przepisy, a zastawienie chodnika nie podpada pod nie..

@edytaaa_s: co do straży miejskiej to powinnaś zadzwonić.. jeśli mają wyznaczone zadanie do realizacji, to nie będą się zajmować innymi pobocznymi zadaniami, bo jak będzie kontrola, albo coś się #!$%@? to oberwą za to..
gdybyś zadzwoniła, może przyjechałby inny patrol