Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wysyłał ktoś telefon na wymianę baterii albo inne naprawy do serwisu Oneplus po zakończeniu gwarancji? Po zakończeniu gwarancji chciałem aby odpłatnie wymienili mi baterię, ale po zaakceptowaniu mojej prośby wysłali mi taki email że chcą też dowód zakupu aby sprawdzić gwarancję telefonu. Czy jeśli już się zakończyła to poprostu nadal naprawią mi go odpłatnie czy odeślą do mnie bez wymiany?
#oneplus #oneplus5
Pawcio_cukierek - Wysyłał ktoś telefon na wymianę baterii albo inne naprawy do serwis...

źródło: comment_1635765796dkPH7OubsUovxxAKzteU8g.jpg

Pobierz
  • 7
@karpaciarz: wiem bo wymieniałem tak złącze usb i jack, problem tylko ze znalezieniem oryginalnej baterii. Ciężko mi było znaleźć jakieś wiarygodne źródło a wymiana w ich serwisie kosztuje prawie tyle po ile chodzą baterie na allegro z tym że tutaj mam pewność że będzie oryginalna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pawcio_cukierek: coś w tym jest, ale na stronie 1+ masz koszt podzespołu i do tego doliczają jeszcze chyba robociznę. Jak będziesz znał całościowy koszt to napisz. Nie chciałem pozbywać się telefonu na tydzień i formatować danych co było dodatkową motywacją do wymiany samemu