Wpis z mikrobloga

@kwiatencja: różnica między MPK, a samochodem to nieporozumienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak w temacie czy KD planują pociągi, które będą jeździć Partynice - Wojnów? Tak, żeby można było bez przesiadki na głównym przejechać całe miasto
@Ogau kurcze była cała siatka połączeń ale nie cyknelam fotki. Jak będę wracać to obczaje czy to. Co na dworcu jest aktualne bo wchodzi nowy rozkład 7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krave Alter jaca był pobłażliwy by granulat mu nie sapal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza godzinami konkretnego szczytu to z tego pociągu niewielu będzie chciało korzystać z partynic czy z grota. Jakby była linia taka jak mówi @Ogau to może komuś by spasowało.
Tak to wszyscy co muszą to i tak wybiorą MPK.
@Viking-: nie wiem jak się przesiąść na Brochowie do linii na Świdnicę skoro ona tam nie będzie dojeżdżać
@kwiatencja: wszystko fajnie tylko ze względu na to że totalnie brakuje stacji przesiadkowych
@Viking-: tak jak kolega wyżej wspomniał. Jak mam się przesiąść na Brochowie chcąc przejechać jak najszybciej Wojszyce - Kowale? Zostaje przesiadka na dworcu, która nie jest żadną alternatywą dla auta niestety
@puexam a fakt, nie ogarnąłem że ta trasa odbija przed brochowem

@Ogau jeśli linie będą zgrane to będzie to alternatywa. Pytanie tylko czy dla KD będzie opłacalne tak jak na przykład w przypadku linii Wrocław - Szklarska Poręba, Szklarska Poręba -Liberc. Tam w razie opóźnienia pociąg w Szklarskiej czeka, aż skład z Wrocławia nie dojedzie
@Viking-: nie, nie będzie, bo już bezpośrednio z dojściem na przystanek Wojszyce zajmie mi to więcej, niż autem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przystanek kolejowy Wojszyce to w ogóle nieporozumienie. Wśród domków jednorodzinnych. Obejmuje swoim zasięgiem może z 500 osób w promieniu kilometra xD