Wpis z mikrobloga

@adam-photolive jestem już nauczony żeby nie wchodzić w artykuły dotyczące pogody bo to zawsze ściema żeby nabić wyświetlenia, co roku o tej porze roku przepowiadanie jest że ma być zima stulecia
  • Odpowiedz
@adam-photolive: już pomijając nagłówek. Niezłą bzdurę im zrobili. W kraju gdzie cieplej niż u nas zimówki już w listopadzie, jakiś producent nieźle musiał posmarować.
  • Odpowiedz
@adam-photolive: kto normalny czyta ten guwnoportal


@adam-photolive
@MaxVerstapen czyta je np. mój ojciec przed 70tką, bo mu na telefonie wyskoczyła wiadomość i zanim zdążyłem zweryfikować zamówił mamie do auta komplet Michelin Alpin, "bo będą sprawdzać". Dokładnie z cytowanego wyżej artykułu. Mamie w zupełności wystarczały jeszcze całkiem świeże całoroczne, przy jej trybie jazdy.
  • Odpowiedz
@adam-photolive: Zgadzam się z wieszaniem za jaja, albo z obowiązkiem umieszczania info na głównej stronie jak na szlugach "Od tego manipulującego treściami portalu dostaniesz raka"

Z takimi artykułami spotkałem się też w papierowej prasie, kiedyś w Men's health był artykuł że energetyki są dobre na mózg, po przeczytaniu okazało się że dlatego że zawierają glukozę a glukoza odżywia mózg. A co #!$%@? nie zawiera? Równie dobrze mógłby to być artykuł o
  • Odpowiedz
@adam-photolive: nie pamiętam już na którym portalu, ale mi się pokazało w Google News że "obowiązek zmiany opon od 1 listopada" wchodzę przeczytać a tam że "kierowcy mają moralny obowiązek" ¯\(ツ)
  • Odpowiedz