Wpis z mikrobloga

@adam-photolive: Ten portal to wyspecjalizował się w klikbejtach. Nie wiem na czym zarabiają bo nawet społeczności ortodoksyjnie nie chcą stworzyć bo dział komentarzy celowo nie istnieje. Pewnie dlatego że by się wylał sam hejt.
  • Odpowiedz
@adam-photolive: szkoda ze nie ma takiego prawa, #!$%@? mnie ludzie ktorzy jezdza na letnich w zime (i to jeszcze autami bez abs/dobrych hamulcow) i na pierwszym lepszym zakrecie #!$%@? sie i jeszcze moga zrobic komus krzywde
  • Odpowiedz
@adam-photolive: Potem chodzi taka osoba co zobaczyła ten tytuł
"HAHA mandat dostaniesz, pisali w gazecie teraz tak jest"
I kłóć się "ale typie pisali są informacje, co ty chcesz"
  • Odpowiedz
@adam-photolive: ja dzisiaj trafiłem na artykuł, że Policja dostanie Skody ze skrzyniami JAK W PORSCHE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślę sobie - nieźle. Wchodzę, a tam chodziło tylko o to, że zamiast lewarka, jest joystick, który jest standardem w Octavii 4gen. z automatem.

JAK W PORSCHE.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie wiem, wyswietlilo mi sie na głownej google w proponowanych. Ale kiedys juz ktos pisał o tym na innym portalu( ͡° ͜ʖ ͡°)

@adam-photolive: Jak czytasz czasem Google Newsy to klikaj przy WRC czy innych, gówno portalach w te 3 pionowe kropki na dole i wybierz opcję "nie pokazuj z portalu X" i już nigdy tego nie zobaczysz.
Niech giną te gówno portale.
  • Odpowiedz
@MaxVerstapen: Wszystkie prawie portale stosują te gównopraktyki, dlatego powoli sie zastanawiam nad powrotem zdobywania wiadomości z gazet... bo internetowe dziennikarstwo zniżyło sie do poziomu faktu.
  • Odpowiedz