Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nighthuntero: A może napisz do tej koleżanki z telefonu ex, żeby wysłała Ci ergo gościa z kibla i pociągnij inbe pod art 52 albo zobacz czy on nie ma kobity ( )
@Nighthuntero: akcja gruba i szacun za reakcję.

Zarówno za reakcję w stosunku do typa, jak i do Twojej przyszłej/niedoszłej ex.
Doskonale rozumiem, dlaczego spojrzałeś w jej rozmowy. Jest moment, kiedy czujesz, że coś jest nie tak, a jak byś nie zapytał laski, to i tak się nie dowiesz. Mało tego! Szlauf będzie wmawiać, że masz paranoje, nie ufasz jej, etc.

Będzie trochę dłużej ale warto przeczytać Mireczki. Ci, którzy to przeżyli
Jasne, że faceci też zdradzają ale laski są w tym zdecydowanie bardziej perfidne i wyrachowane. Gościu chce puknąć na boku, zrobi to i tyle, wie że to przez jego popędy, marazmy w związku, czy co tam się rzeczywiście(czy nie) dzieje. Jak jest chu*em, to ciągnie to ileś czasu.


@DonTommasino: ale obrzydliwe tłumaczenie i poczucie wyższości tylko dlatego, że masz penisa a nie cipe xDDD
I cała teoryjka dalej o kobietach na
@szybki_zuk: mistrzu, żadne tłumaczenie i poczucie wyższości. Czyste stwierdzenie ale jak tak reagujesz na takie teksty, to już wiem, że nic o tym nie wiesz. Laski patrzą na swoją zdradę zupełnie inaczej, niż faceci i to jest fakt.
Cała teoryjka na podstawie osobistych doświadczeń? Wiadomo ale jak myślisz, że tylko ja tak miałem i tylko laski, które robiły tak ze mną są takie, to powodzenia w dalszym życiu.

Tak, przyznaję się
@szybki_zuk: jest tak jak OP pisze - laski potrafią zrobić takie atomowe rozstanie że głowa pęka- znane mi przykłady:

- kolega jak miał 8 lat wraca do chaty - a tam okazało się że matka pod ich nieobecność #!$%@?ła chałupę aż do tynku (normalnie wszystko zabrała, włącznie z jego siostrą) a stary siedzi w stuporze na środku pokoju

- jednemu typkowi #!$%@?ła baba #!$%@?ła firmę bo robiła razem z nim (boletz