Wpis z mikrobloga

@antarhei: Przyznam szczerze, że gdy zobaczyłem że powstało coś takiego jak #catbonk to pomyślałem "co za shit, podróba dogebonka". Ale tak patrząc na to na chłodno, to ma ogromny potencjał:
1. Ludzie, którzy załadowali sie za późno w #dogebonk mogą teraz już nie przepuścić okazji i kupować hurtowo catbonka.
2. Wyobraźcie sobie tą walke memów dogebonk vs catbonk, to może być najbardziej absurdalna, samoistnie nakręcająca sie karuzela. Brzmi jak żart, ale
  • Odpowiedz
@wilkhelm: @Szafa4drzwiowa: @vegeta12: @drippinsauce: wiadomość od jednego z adminów:
please chill. like i have said several times, we are willing to pay for biz ads but in terms of paying random shills to do what we can do ourselves, probably not the best use of funds. i was there in dogebonk under 300 holders and we did not pay anyone

Będzie się działo tutaj xD

@wilkhelm: ogólnie
  • Odpowiedz
A ja #!$%@? obiecałem sobie dziś po korekcie na Dobo, że odpoczne trochę bo trace dystans. I #!$%@?, #!$%@? jakiegoś catbonka kupiłem :(. To już osssstatni shit w tym miesiącu, serio... ale #!$%@? czelam na jakieś odjebungo z kotem już miesiąc. Może to właśnie to.
  • Odpowiedz