Wpis z mikrobloga

@hamterman: oj tak. Chociaż troszkę szkoda że postanowili że moment kulminacyjny gry nie jest rozwiązaniem śledztwa. Przez to jakoś dziwnie mi się grało ostatniego dnia.
@Donmaslanoz14: A rozmawiamy o tym co jest lepszym produktem czy co jest dla debili?
Co jest bardziej wymagające umysłowo, czyli debil nie podoła? Czytanie w Disco Elysium czy klikanie w przyciski w Uncharted?
Idź klikać w te przyciski i nie przeszkadzaj jak dorosły rozmawia.
Lolz. Nie wiem jak gra, w której trzeba dużo czytać może być dla debili. Spróbuj dobrać lepszą obelgę następnym razem, bo sam na takiego uchodzisz.


@marekseo:
@Donmaslanoz14 w bardzo elegancki sposób wytłumaczył ci dlaczego twoja teza jest debilna, ale jak widać niektórzy nie potrafią docenić ironii. Zresztą po twoich postach (również w tym wątku) od razu widać, że doskonale trafiasz w grupę docelową Disco Elysium.

Anyway, na RPG Codex napisałem elaborat
@Bethesda_sucks: Nie, Ty w elegancki sposób wyjaśniłeś, ten matoł jedynie tworzył chochoła, którego sam wymyślił i wokół niego próbował mnie ośmieszyć. Idealny pracownik TVP.

Jednego tylko nie zrozumiałeś.
Jak gra, w której dużo się czyta jest dla debili? Ja nie oceniam jaka ta gra jest, czy zasługuje na miano gry cRPG dekady, bo nie grałem.
Oceniam czy już sam fakt, że trzeba dużo czytać nie dyskwalifikuje tego jako gry dla debili.